Klacht: Veels te druk

Laura.wellness op 30 december 2019 over Elysium Sauna Welness in de categorie Beauty & Wellness

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Beauty & Wellness
Status Nieuwe klacht
Datum 30 december 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ruim een uur in de rij staan voordat ik eindelijk bij de receptie aankwam… Vervolgens hele drukke kleedruimte en geen goed kluisje kunnen vinden ( veel kluisjes kapot)!! Denk je dat je er voor ontspanning komt maar vervolgens nergens in of bij kunnen omdat het gigantisch druk was… vind dit echt schandalig en zeker als je ruim 150 euro ervoor betaald!!! Dan verwacht je ook wel wat!!! Hopelijk krijg ik hier een reactie op

Gewenste Oplossing:

Graag kortere rijen... minder drukte ( in de zin van dat je wel ergens in kan) en verwacht wel iets van een vergoeding enof hoge korting voor de volgende keer!! Het liefst zou ik een andere keer terugkomen met hetzelfde arrangement maar dan op jullie kosten !!

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Elysium Sauna Welness

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Elysium Sauna Welness nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Laura.wellness
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM