Klacht: te druk en lange wachttijden restaurant

[email protected] op 15 november 2019 over Elysium Sauna Welness in de categorie Beauty & Wellness

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Beauty & Wellness
Status Nieuwe klacht
Datum 15 november 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij komen al jaren bij jullie Welness resort tot goede tevredenheid.
Vrijdag 8 november zijn wij in het Elysium geweest.
Voor de lunch bij grill chill moesten we erg lang wachten voor we konden bestellen. Probleem was maar 1 serveerster in het restaurant terwijl in het andere restaurant een lange wachtrij stond om uberhaupt het restaurant in te kunnen.
Er was wel geadviseerd om te reserveren voor het diner maar wij vinden voor een dagje welness dat je niet op de klok te hoeven kijken of het al tijd is om te eten. Je hebt in het dagelijkse leven al veel te maken met tijdsdruk en verplichtingen. Door de grote drukte en te weinig mogelijkheden om te dineren krijg je een grote toestroom van klanten die willen eten. In het verleden waren er meer restaurants en was dit probleem er zelden of nooit. Wij vinden het jammer dat er veel te veel mensen worden toegelaten in de sauna met als gevolg dat er van een relax dagje welness geen sprake meer is. Dit vinden wij jammer dat er geen limiet is op de hoeveelheid gasten die worden toegelaten. Wij hebben het idee dat er sprake is van zoveel mogelijk mensen te ontvangen wat ten koste gaat van de kwaliteit en ontspanning.

Gewenste Oplossing:

Meer restaurants en een limiet op de aantal klanten die worden toegelaten.
Meer kwaliteit dan kwantiteit. Mensen komen voor de ontspanning en niet het gevoel te hebben dat je in overvol all inclusive vakantie resort bent.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Elysium Sauna Welness

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Elysium Sauna Welness nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM