Mijn Klacht:
Gisteren geweest naar het Elysium, weer heerlijk genoten. Bij binnenkomst in het restaurant een groot bord zien staan dat de bekleding dagen vanaf 1 dec. 2019, tm 17.00 zullen zijn en daarna zonder..
Ik vind dit erg jammer en heb ook bij de receptie nagevraagd wat hiervan de reden is.
Zij had hier geen antwoord op alleen dat dit een besluit is van het hoofdkantoor en zij er ook niet meer van weten.
Wij reserveren en komen meestal om 14.00 en eten dan gelijk een hapje daar incl behandeling soms. Dat zou nu dus al niet meer het geval. Kunnen zijn dus ipv je lekker te kunnen onttrekken aan alle hectiek van de dag… En lekker te kunnen genieten moeten wij nu haasten en zorgen dat we voor 17.00 weg zijn.
Ik ben zelf van buitenlandse afkomst en denk dus ook niet dat, dat de achterliggende gedachten kan zijn van het bestuur.. Maar er zijn 6 dgn per week naaktdagen.. 1dag in de week badkleding waarom kan dit niet zo blijven? Wat zijn die paar uurtjes langer.
Jammer erg jammer.
Gewenste Oplossing:
Als de badkleding dag de oude tijden aanhoud..

