Mijn Klacht:
Na een paar keer een storing in onze vaatwasser heb ik elextolux gebeld en mijn verhaal gedaan.
Er moest een monteur komen kijken naar het probleem. De monteur zei dat er een gaatje in de bodem zit die met het blote oog niet te zien is en dit zou zijn ontstaan door het bijvullen van het zout.
Nou gebruiken wij vaatwastabletten waar alles in zit en dit zout heb ik al maanden niet gebruikt.
Tot mijn verbazing kreeg ik een rekening van 119 euro die ik meteen moest betalen omdat het door eigen toedoen is ontstaan. Ook was de vaatwasser niet meer te repareren en moest ik maar een nieuwe kopen.. hun zijn gestopt met het merk zanussi dus ze konden ook niks voor ons betekenen werd gezegd.
Dezelfde dag heb ik elextrolux nog gebeld maar ik moest de volgende dag terug bellen. Dit heb ik dus gedaan maar ze wildekonden niks voor me betekenen. Ik kon superkeukens nog bellen misschien dat hun iets konden doen. Hun zeiden vervolgens dat ze weer contact met elextrolux zouden opnemen. Ik werd terug gebeld door superkeukens met de mededeling dat elextrolux niks wilde doen. Superkeukens zei ook dat het gaatje gemaakt kon worden. Dus ik voel me een beetje voor de gek gehouden! Toen ben ik eens op internet gaan rond kijken en tot mijn verbazing ben ik niet de enige waar dit is verteld.
Vervolgens hebben we zelf een monteur ingehuurd, en onze vaatwasser werkt gewoon weer! Dus wat een onzin dat deze niet te repareren valt!
En buiten dit alles is onze vaatwasser nog geen 2 jaar oud.
Gewenste Oplossing:
119 euro terug krijgen aangezien de vaatwasser gewoon gemaakt kon worden.

