Klacht: Defect aan zanussi droger ZTE 285

droger op 11 oktober 2015 over Electrolux in de categorie Electronica - Wasmachines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Electrolux has resolved this complaint
Klacht opgelost op 14 oktober 2015
Bedrijf Electrolux
Status Opgelost
Datum 11 oktober 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

in februari 2012 een condensdroger van zanussi gekocht waar ze veel plezier van heeft gehad.
Echter afgelopen week heeft hij het van het een op het andere moment begeven hij doet niets meer, nu heb ik wat onderzoek gedaan en het blijkt nogal vaak voor te komen bij deze machine dat de printplaat defect gaat van het een op het andere moment.
Dus het vermoeden bestaat dat het hierbij ook het geval is. Ik heb contact opgenomen met Zanussi/ Electrolux en die melden mij dat ik jullie maar een mail moest sturen. Dus hierbij mijn mail aan jullie met de vraag wat er aan dit probleem gedaan gaat worden?? omdat het mijn inziens een bekend probleem is verwacht ik : Dat het probleem geheel en al kosteloos word opgelost zoals bij meerdere klanten.

Hopend op een spoedige reactie van jullie kant.

Met vriendelijke groet,

Gewenste Oplossing:

Dat het probleem geheel en al kosteloos word opgelost zoals bij meerdere klanten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Electrolux over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Electrolux in behandeling genomen

Bericht van Electrolux

10 jaren geleden - Wij hebben zojuist geprobeerd u telefonisch te bereiken maar zijn hierin helaas niet geslaagd. Zou u contact met ons op kunnen nemen? U kunt ons bereiken op 0172 468 172. Met vriendelijke groet, Els Electrolux Webteam

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Electrolux een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM