Klacht: krant is vaak nat

a ggz op 11 april 2022 over Eindhovens Dagblad in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 11 april 2022

Een klant van het Eindhovens Dagblad heeft geklaagd over natte kranten die deze ochtend zijn bezorgd. De klant verzoekt om de kranten altijd in de brievenbus te plaatsen of, indien dit niet mogelijk is, buiten bij de voordeur in plastic te verpakken.

Mijn Klacht:

de kranten (5) van deze ochtend waren erg nat. de kranten worden bij de deur neergelegd en soms in de brievenbus. Graag altijd in de brievenbus en anders buiten bij de voordeur maar dan graag in plastic verpakken.

Gewenste Oplossing:

of in de brievenbus en anders in plastic

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Eindhovens Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Eindhovens Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door a ggz
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM