Klacht: Krant al maanden niet bezorcht

R verbakel op 25 maart 2023 over Eindhovens Dagblad in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 25 maart 2023

Een klant van het Eindhovens Dagblad meldt dat zijn zaterdagkrant sinds januari niet meer wordt bezorgd. Ondanks herhaalde meldingen via telefoon en e-mail, is er geen oplossing geboden, wat leidt tot frustratie en de beslissing om het abonnement op te zeggen. De klant vreest dat meer trouwe lezers hetzelfde zullen doen.

Mijn Klacht:

Beste ED,
Onze zaterdagkrant wordt al maanden (sinds januari) niet meer bezocht. Erg jammer want lees graag vanaf het papieren krantje ipv van een scherm wat ik de hele week voor het werk al doe.
Iedere zaterdagmorgen ipv fijn de krant te lezen sinds januari een melding moeten maken omdat je anders ook betaald voor een niet bezorgde krant.
Klachten worden netjes telefonisch en via mail volgens het systeem door DPG media aangenomen. Maar daar houd het dan ook totaal mee op. Wordt totaal niets mee gedaan. Het interesseert tenslotte niemand schijnbaar. Zit niets anders op dan de krant na 18 jaar maar op te zeggen helaas. Ik ga deze mooie krant wel erg missen maar het is niet anders.

Mvg,
Een trouwe klant welke nu weg gaat.
En vele zullen op deze manier volgen ben ik bang.

R. Verbakel

Gewenste Oplossing:

Heel simpel, maar schijnbaar erg lastig.
De krant op zaterdag bezorgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Eindhovens Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Eindhovens Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door R verbakel
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM