Klacht: Kant voor de zoveelste keer niet bezorgd

bertpols op 09 mei 2022 over Eindhovens Dagblad in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 9 mei 2022

Op 9 mei ontving de klager opnieuw de krant van het Eindhovens Dagblad niet. Bij contact met de klantenservice werd aangegeven dat er geen bon voor compensatie per e-mail kon worden verstuurd op werkdagen, terwijl dit eerder op een zaterdag wel mogelijk was. De klager heeft nooit de beloofde compensatie van €3,10 ontvangen en ervaart frustratie over de communicatie met de klantenservice.

Mijn Klacht:

Heden, 9 mei is de krant voor de zoveelste maal niet bezorgd. Ik bel 088 0561544, spreek in :klantenservice en krijg dan na verloop van een persoon aan de lijn. Ik probeer uit te leggen dat we voor de zoveelste keer het ED weer niet ontvangen hebben. Ik vraag om per e-mail een bon toe te te sturen om de klant bij een winkel op te halen. Het antwoord is dat wij dat niet op werkdagen doen. Vreemd is dat toen ik de vorige keer op een zaterdag belde het antwoord was dat ze dat op zaterdagen niet mogen. Na enig sterk aandringen heb ik toen toch een bon ontvangen. In plaats van een krant wordt iedere keer beloofd dat wij Euro 3,10 op onze rekening zullen ontvangen. Wij hebben zo’n bedrag nog nooit ontvangen. Deze keer werd niet de moeite genomen om me uit te laten praten en heb gezegd dat het me verstandig leek om het gesprek maar te beeindigen. Mijn mening was dit keer een onbeschofte behandeling van uw medewerker.
G.P. Pols, Draviklaan 8 te Nuenen

Gewenste Oplossing:

Ik ben uiteraard tevreden als de krant wordt bezorgd. Als de krant niet wordt bezorgd dat ik per e-mail een bon ontvang waarmee ik een krant op kan halen bij een winkel. Ik ben niet tevreden met een toezegging van 3,10 euro, want dat hebben we nog nooit ontvangen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Eindhovens Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Eindhovens Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door bertpols
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM