Mijn Klacht:
Het gaat over een bankstel met opklapbare hoofdsteunen. Een hoofdsteun zit scheef. Hiervoor is na 2 maanden iemand aan huis gekomen om dit op te lossen, dat wil zeggen hij heeft het schuim opgeschoven. Nu weer 1 maand verder is de steun wederom scheef getrokken. ik heb dit weer gemeld en kenbaar gemaakt dat er oftewel een nieuw bankstel geleverd moet gaan worden of een vergoeding.
Tevens heeft het mij “bedelen” gekost om een certificaat,behorende bij de textiel behandeling ( waarvoor we 240,= euro extra hebben betaald), te krijgen. Iets wat normaliter 2 weken na levering ontvangen had moeten zijn.
Dit hele verhaal speelt zich af vanaf medio juni 2014 en ondertussen ben ik nog niets verder.
Al met al heeft Eijerkamp diverse steken laten vallen en zal ik dit bedrijf niemand aanbevelen, omdat de afspraken niet nagekomen worden om over garantie en service nog maar niet te spreken
Gewenste Oplossing:
Redelijk schadevergoeding inclusief de telefoonkosten of een nieuw bankstel wat wel deugt!

