Klacht: Email adres ahmet sivridag

M.Y op 21 januari 2014 over EFTEL gastouderbureau in de categorie Gastouder bureau

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Gastouder bureau
Status Open
Datum 21 januari 2014

Een klant van EFTEL gastouderbureau heeft problemen ondervonden met het ontvangen van geld en heeft herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen met Ahmet Sivridag via zijn e-mailadres en Turkse telefoonnummer. De klant meldt dat hij opnieuw een boete van de belasting heeft ontvangen en nu weer achter de kwestie aan moet gaan.

Mijn Klacht:

Beste mensen,

Wij hebben ook problemen gehad met eftel gastouderbureau en heb met moeite het geld ontvangen. De email adres van ahmet sivridag is [email protected] stuur elke dag een mail. En zijn turkse nummer is +90 (551) 419 30 52. Maar krijg nu te horen dat hij weer in nederland is! Heb weer een boete gekregen van de belasting en nu moet ik er weer achteraan gaan.

Gewenste Oplossing:

Hoop niet dat meerdere mensen de dupe zijn van eftel!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over EFTEL gastouderbureau

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over EFTEL gastouderbureau nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM