Klacht: Twee dagen geen exursies gehad wegens defecte bus.

tonia ter Schiphorst op 09 juli 2024 over Effe Weg in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Effe Weg
Categorie Reizen Algemeen
Status Nieuwe klacht
Datum 9 juli 2024

Een reiziger heeft geklaagd over het ontbreken van excursies naar Chamonix en Haute Savoie vanwege een defecte bus. Daarnaast voelden zij zich onveilig in de bus door barsten in de voorruit en hadden zij een vervangende bus verwacht om de excursies alsnog te kunnen maken.

Mijn Klacht:

Code reis 611594.
We zijn niet naar Chamonix en de Mont Blanc geweest en de volgende dag zijn we niet naar Haute Savoie met Annecy geweest.Wegens een defecte bus.
Wij voelde ons niet veilig in de Bus,er zaten barsten in het voorruit.We hadden een vervangende bus verwacht zodat wij als nog de exursies konden doen.

Gewenste Oplossing:

Een vergoeding voor twee gemiste exursie dagen,
Deze twee dagen hadden het hoogtepunt van de reis moeten zijn.

Alle klachten die gemeld zijn door tonia ter Schiphorst
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM