Mijn Klacht:
Er is geen overeenkomst afgesloten en geen bedrag bepaalt hebben ze zomaar een bedrag naar 6 jaar opdracht gestuurd naar de deurwaarder MKBusiness.EN Vndaag 3 juli 2012 krijg ik opeens een brief van de deurwaarder MKBusiness dat ik een bedrag van 7.773,72 euro moet voldaan.
De deurwaarders voordat ze brief sturen naar clienten, stellen ze niet eerst een onderzoek in.Zoals een overeenkomst.Of sturen ze naar clienten gelijk brief waarvan niks op zwart wit staat op papier. kunnen ze wel mondeling een opdrcht geven aan een deurwaarder. Als het zo de werkwijze is kan iedereen een mondeling opdracht geven aan een deurwaarder.
Gewenste Oplossing:
een deurwaarder kan niks doen met een mondelinge overeenkomst.
Het systeem werkt dat je met bewijzen en papieren naar een deurwaarder gaat,zoniet moeten ze de zaak niet in behandeling innemen.
