Klacht: gratis aanmelden totaal geen mogelijkheden

J O op 11 mei 2013 over eDarling.nl in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 11 mei 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Het is belachelijk dat je uitgenodigd wordt lid te worden en hier totaal niets mee kunt; zelfs geen proefperiode of minimale contactmogelijkheden. Je moet eerst een duur abonnement nemen. Hadden ze me een kleine optie geboden, was ik waarschijnlijk van zelf lid geworden. Nu uit principe niet meer. Ik laat me door niemand verleiden die me een wortel voorhoudt en deze uiteindelijk gebakken lucht blijkt te zijn.

Gewenste Oplossing:

Geef iets en je ontvangt meer terug. Geef een proefperiode of een klein aanbod aan contactmogelijkheden. Dan komen mensen zoals ik vanzelf over de streep. Nu zeker niet.
En een maandabonnement van 19 euro bindt mensen zoals ik ook wel een jaar aan deze site, alleen niet als er op voorhand voor een jaar getekend moet worden. Dat is niet klantgericht en niet klantvriendelijk.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over eDarling.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over eDarling.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM