Klacht: prive 3 weken gratis

de bree op 06 november 2012 over ECI in de categorie Boekhandel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ECI has resolved this complaint
Klacht opgelost op 6 november 2012
Bedrijf ECI
Categorie Boekhandel
Status Opgelost
Datum 6 november 2012

Een klant van ECI heeft moeite met het aanvragen van gratis nummers van het tijdschrift Prive, ondanks het feit dat er een actie is waarbij iets cadeau wordt gegeven. De klant vermeldt een actiecode, maar kan het aanbod niet bestellen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

ik kan geen GRATIS nummers van prive aanvragen u geef wel iets kado maar we kunnen het niet bestellen
mijn actiecode is HKFDBRXV

Gewenste Oplossing:

ALS U DIT IN ORDE MAAK DAN WACHT IK AF

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ECI in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ECI een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van

13 jaren geleden - Geachte heer de Bree, Ik vind het vervelend om te lezen dat het inwisslen van de actiecode niet wil lukken. Echter, ik vermoed dat dit een aanbieding is geweest van een ander bedrijf dan eci.nl. Ik verzoek u vriendelijk om de klacht nogmaals bij het desbetreffende bedrijf te plaatsen. Mijn excuses voor het ongemak. Met vriendelijke groet, Richie Van Dijk ECI Team Webcare [email protected]

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM