Mijn Klacht:
Op 22 mei onderstaand bericht gestuurd naar Ecco maar nog steeds geen reactie:
21 Mei gingen we naar de voltrekking van het huwelijk van onze jongste dochter die in Heusden-Zolder (België) woont en trouwde. Omdat dat nogal een gebeurtenis was natuurlijk had ik mijn mooiste pak aan en had voor een dergelijke gelegenheid, een paar jaar geleden al mooie zwarte Ecco’s gekocht. Heb ik een keer eerder aangehad, voor een begrafenis was dat. Toen ik ze uit de kast haalde voelden de zolen en vooral de hak al wat plakkerig aan. Met een droge doek wat afgedaan, verder niet bij stilgestaan.
Anderhalf uur rijden naar het betreffende gemeentehuis.
Toen ik uit de auto stapte voelde ik het al raar plakken, ik stapte wat rond om dat kwijt te raken, en toen keek ik naar beneden. De hele hak lag er half af, de zool was aan het vergaan, heel raar, net alsof ik in oplosmiddel had gestaan ofzo. De hak van de linkerschoen kon ik er zo aftrekken. Ik voelde me nogal voor schut staan, zeker omdat de schoonfamilie die we tot dan toe nog niet gezien hadden wegens Corona, het van een afstandje hadden zien gebeuren. Gelukkig lagen er nog wandelschoenen in de auto maar dat zag er best raar uit natuurlijk.
Ik heb geen bonnetje meer en weet niet eens meer waar we ze gekocht hebben maar ik wil dit toch melden bij Ecco. Hoe kan dit? Dat kan toch niet dat schoenen van gewoon in de kast liggen gaan uit elkaar vallen. Kunt u dat uitleggen svp? De schoenen heb ik nog, kan ik opsturen voor onderzoek als dat nodig is
We zijn vooral benieuwd hoe we de vlekken uit twee automatten, deurmat, en de vloermat in het portaal kunnen krijgen. De vlekken op het laminaat gingen er gelukkig makkelijk van af..
Gewenste Oplossing:
Erkenning en uitleg van Ecco.


