Klacht: schoenen zijn vergaan

Marinus Kronenburg op 09 juni 2021 over Ecco in de categorie Schoenenwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ecco
Categorie Schoenenwinkels
Status Open
Datum 9 juni 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb deze Ecco schoenen wel enige tijd geleden gekocht maar nu het weer lekker warm werd dacht ik ze weer aan te doen. De eerste uren zaten ze weer als vanouds heerlijk. Tot het moment dat ik iets onder mijn zool voelde. Tot mijn grote schrik was m’n zool compleet aan het losscheuren.
Ik liet tijdens het wandelen een spoor van rubber achter.
Ik heb voor mijn werk in de sauna ook altijd ecco’s gekocht maar dit had ik nooit meegemaakt. Ik geef bewust liever wat meer uit om goede schoenen te hebben maar ik vindt dat deze kwaliteit niet bij Ecco hoort.

Gewenste Oplossing:

Nieuw?

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ecco

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ecco nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Marinus Kronenburg
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM