Klacht: installatie error van digitaal gekochte bf3 op ps3

AgamefactionNL op 31 maart 2015 over EA Games in de categorie Computer Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf EA Games
Categorie Computer Games
Status Open
Datum 31 maart 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Een hele tijd geleden heb ik Battlefield 3 gekocht op de Playstation Store. Ik heb het tot een paar weken geleden constant gespeeld, totdat mijn wapens in online multyplayer van Battlefield 3 niet meer verschenen. Ik kon niets meer doen en heb zo Battlefield 3 zelf verwijderd van mijn PS3 systeem. Ik heb hierna Battlefield 3 weer gedownload zonder moeite, maar als de download klaar is en ik kan het spel gaan installeren kan ik maar tot 9% installeren. Vervolgens komt er een bericht: “an error occured during the installation 80010038”

Ik zoek al op heel veel sites en forums voor een oplossing

Gewenste Oplossing:

Ik hoop dat u me zo kunt helpen dat ik mijn digitaal gekochte Battlefield 3 weer kan spelen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over EA Games

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over EA Games nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM