Klacht: Fut niet beschikbaar

debeijer10 op 27 november 2015 over EA Games in de categorie Computer Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf EA Games
Categorie Computer Games
Status Open
Datum 27 november 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Geachte heer/mevrouw,

Vanaf maandag kan ik niet meer op mijn fut account. Voor het geld dat ik betaald heb vind ik het zeer vervelend dat ik bijna 1 week geen fut kan spelen. Tevens probeer ik al uren verbonden te worden met de klachtenservice maar dit duurt meer dan een uur al. Ik hoop dat jullie het gauw oplossen want ik baal stevig van deze situatie!

Met vriendelijke groet

Gewenste Oplossing:

Ik hoop dat ik voor maandag weer fut kan spelen omdat het dan al 1 week geduurd heeft, en bij andere het wel opgelost word.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over EA Games

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over EA Games nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM