Mijn Klacht:
De fifa ultimate 15 is al tijden niet speelbaar. Tijdens het spelen van een spel krijg ik de foutmelding fout met comminicatieserver van EA. Ik heb hierover ongeveer een maand geleden contact gehad met EA en deze vertelde mij dat het probleem bekend is maar voor een kleinere groep spelers. Ze vertelden mij dat ik moet wachten op een patch.
Nu ik na een paar maanden het spel nog niet kan spelen vind ik het erg lullig te zien dat er nog niks verbeterd is. Het lijkt of er sinds de uitkomst van Fifa 16 geen aandacht meer word besteed aan fifa 15.
Ik heb fifa 15 gekocht om het fifa ultimate team te spelen nu dit voor mij al maanden niet mogelijk is betekent dit voor mij dat het spel waardeloos is geworden.
Gewenste Oplossing:
Wanneer fut 15 voor iedereen die hier een probleem mee heeft weer speelbaar is.

