Klacht: Fifa23 geeft telkens foutmeldingen met Anticheat

R.J.P. Verhoeven op 01 oktober 2022 over EA Games in de categorie Computer Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf EA Games
Categorie Computer Games
Status Nieuwe klacht
Datum 1 oktober 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Het voetbalspel Fifa 23 van EA Games blijft fouten geven m.b.t. Anticheat, wat ik ook probeer: Anticheat verwijderen, als administrator Origin opstarten, Fifa23 kiezen en Anticheat opnieuw installeren. Zelfs heel Fifa23 verwijderen en opnieuw downloaden werkt niet.

Gisterenavond, na online al heel veel suggesties te hebben gelezen en gedurende een aantal uren te hebben geprobeerd, heb ik ruim 58 minuten in de wacht gehangen bij de Helpdesk van EA. Deze is van maandag tot en met vrijdag tot 21:00 uur open. Voor de duidelijkheid: in het weekend is deze gesloten en mag je het op de eerstvolgende werkdag weer proberen. Om 21:00 uur werd de verbinding doodleuk verbroken.

Zo ga je niet met klanten om. Het belangrijkste vind ik dat ik, een paar maanden na mijn pre-order en intussen anderhalve dag na live-gang zo snel mogelijk een werkende versie van Fifa23 wil hebben. Daarnaast ben ik benieuwd wat EA er voor mijn verloren uren tegenover stelt.

Gewenste Oplossing:

- Belangrijkste is z.s.m. een werkende versie van Fifa23
- Daarnaast een compensatie voor de verloren uren en energie

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over EA Games

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over EA Games nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door R.J.P. Verhoeven
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM