Klacht: fifa punten gekocht, afgeschreven van i tunes kaart en niet bijgeschreven bij spel

emmyfreriks op 01 september 2014 over EA Games in de categorie Computer Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf EA Games
Categorie Computer Games
Status Open
Datum 1 september 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn zoon van 10 heeft itunes kaarten gekregen voor zijn verjaardag en daarvan koopt hij graag FIFA punten. Het is nu al meerdere keren gebeurt dat deze wel afgeschreven worden van de kaart maar hij ziet ze verder nergens terug. Hij heeft nu 500 punten gekocht voor 4,49

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer hij de punten alsnog bij geschreven krijgt en ander zijn geld terug. Ik zou het ook prettig vinden als er een duideijke knop komt waarop je kunt drukken om de punten, na aankoop binnen te halen want ik snap er neits van.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over EA Games

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over EA Games nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM