Klacht: Fifa fut champions

xXx Damiien xXx op 07 april 2017 over EA Games in de categorie Computer Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf EA Games
Categorie Computer Games
Status Open
Datum 7 april 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik zit in fut champions en wil dus graag de 40 wedstrijden spelen dit weekend maar ik kan niet op fut en wacht al de heledag tot ik kan spelen om wel een keer normaal.fut champions te kunnen spelen zonder opnieuw voor de 5e keer genaaid te worden begin serieus te overwegen om fifa vandaag nog te verkopen en pro te gaan spelen want dit zijn geen grappen ik vecht wekelijks om in de weekend leagae te komen en dan word het keer op keer zo verziekt !

Gewenste Oplossing:

Tevreden als het binnen een half uur opgelost is

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over EA Games

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - Niet normaal dit dit is de 5 keer op rij dat ik ben gekwalificeerd maar niet kan spelen de afgelopen keren heb ik in een weekend 0 wedstrijden kunnen spelen hoop niet da dat nu weer gebeurd want dan ga ik er zeker wat aan doen met ea en word ik een hele moeilijke klant voor ze

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over EA Games nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM