Klacht: FIFA 16 blijft hangen na uitspelen van de wedstrijd!

rowanvdh op 01 april 2016 over EA Games in de categorie Computer Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf EA Games
Categorie Computer Games
Status Open
Datum 1 april 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn probleem met FIFA 16 is dat als ik in online een wedstrijd speel deze 9 van de 10 keer, na het spelen blijft vaste hangen. Het vreemde is dat er tijdens de wedstrijden geen problemen zijn met het internet, er dan geen leg of dergelijk. voor de wedstrijd staat er ook altijd dat de verbinding goed is. Hierdoor tellen de wedstrijden elke keer automatisch als een verlies, daardoor degradeer ik uit mijn divisie. Maar ook loop ik zo mijn munten mis, en mijn winstfactor gaat naar beneden waardoor ik per wedstrijd minder munten krijg.

Gewenste Oplossing:

Ik zou het erg op prijs stellen dat ik mijn verloren munten en de munten die ik nog ga verliezen terug zou krijgen. Dit bedraagt tussen de 30000 en de 35000 munten.
Ook zou ik graag nog 2 premium gold packs in ontvangst willen nemen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over EA Games

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over EA Games nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM