Klacht: fifa 15 packs winkel storing

Yoeri van den Dolder op 16 januari 2015 over EA Games in de categorie Computer Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf EA Games
Categorie Computer Games
Status Open
Datum 16 januari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

hallo EA sports,

ik vind FIFA 15 waarschijnlijk net als anderen een superspel! zo had ik heel veel geld zodat ik packs kon openen. maar helaas… de winkel loopt vast en ik kan niet eens normaal packs openen. ondertussen zijn er al heel veel TOTY uit packs gekomen en heb ik minder kans. ook in mijn laatste packs zat geen ene fuck! mijn hoogste speler is fucking RAMSEY!!! jullie zijn een groot bedrijf. zorg er dan ook voor dat jullie servers het goed doen zodat iedereen normaal zijn packs kan openen zonder dat de winkel het niet doet.

Gewenste Oplossing:

Ik eis een gedeelte van mijn coins terug of minstens een paar gratis packs!!!!! want ik ben erg boos en ik ben toch weer veel geld kwijt

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over EA Games

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over EA Games nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM