Klacht: Fifa 14 ultimate team

WSVlevi op 28 juli 2014 over EA Games in de categorie Computer Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf EA Games
Categorie Computer Games
Status Nieuwe klacht
Datum 28 juli 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik was het season warm-up toernooi aan het spelen ik speelde de eerste wedstrijd tegen napoli en won met 3-1 en heb daarna de wedstrijd tegen lazio roma gespeeld wel 8 keer zei die er is geen verbinding de volgende dag wou ik weer een wedstrijd spelen en toen was ik in een keer door daarna moest ik tegen Juventus die heb ik 5 keer moeten spelen de eerste keer won ik en de tweede keer ook dus ik had al door moeten zijn en de laatste drie keer verloor ik maar dan heb ik de wedstrijd gespeeld maar ik was nog steeds niet door naar de finale dus ik heb 13 wedstrijden gespeeld en ik was maar een wedstrijd hoger

Gewenste Oplossing:

Als ik een vergoeding krijg van de 5000 munten die je krijgt als je het toernooi wint en het pro jumbo gouden pakket krijg dus wat je krijgt als je het toernooi wint het season warm-up toernooi dan ben ik tevreden

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over EA Games

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over EA Games nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM