Klacht: Disconnect Fut Champions

LennnyFR op 19 november 2016 over EA Games in de categorie Computer Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf EA Games
Categorie Computer Games
Status Open
Datum 19 november 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Hallo ik ben dit weekend vrij en dacht lekker Fut Champions spelen. Inmiddels stuk of 24 wedstrijden gespeeld waarvan 9 gewonnen en 5x eruit gegooid terwijl de wedstrijd nog niet begonnen is. Hoe is dit mogelijk? wanneer ik gewoon Fut speel is er niks aan de hand. Zit er een fout in de Server van Fut champions. Je betaald tegenwoordig voor Internet voor EA aangezien dat noodzakelijk is en dan heb je nog dit. Ik ga er vanuit dat hier wel een compensatie tegenover staat.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag gecompenseerd worden of dat dit probleem opgelost wordt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over EA Games

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over EA Games nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM