Klacht: Weblink track and trace doet het niet

[email protected] op 28 december 2015 over Dynalogic in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dynalogic has resolved this complaint
Klacht opgelost op 31 december 2015
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/mevrouw de Reus, volgens ons systeem gaat uw bestelling vandaag retour naar de leverancier. Mvg Dynalogic

Bedrijf Dynalogic
Status Opgelost
Datum 28 december 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Gisteren een koelkast besteld via Cool Blue. In de bevestigingsmail staat een link voor track and trace. Klik je daarop, dan werkt het niet. Geen enkele informatie nu wanneer er geleverd gaat worden.

Gewenste Oplossing:

Als de weblink voor de bezorgdienst werkt, en áls het dan niet werkt, dat er een zinvolle melding komt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dynalogic

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dynalogic over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dynalogic in behandeling genomen

Bericht van

10 jaren geleden - Geachte heer/mevrouw de Reus, excuses voor het ongemak. Is uw bestelling inmiddels goed geleverd? Mvg Dynalogic

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dynalogic een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dynalogic

Heeft op 31 december 2015 om 10:44 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/mevrouw de Reus, volgens ons systeem gaat uw bestelling vandaag retour naar de leverancier. Mvg Dynalogic

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM