Mijn Klacht:
vrijdag 15 aug. telefoon ter reparatie opgestuurd ivm kapotte volume toets. Twijfelde al om het te doen aangezien mijn abonnement bijna afloopt maar na contact gehad te hebben vodafone toch maar gedaan aangezien ik al 2 jaar betaal voor een verzekering voor het toestel.
Zaterdag 16 aug. afspraak om toestel te laten omruilen voor leen toestel.
Bij aanvang heeft de koerier de koffer gecontroleerd en aangegeven dat alles klopt.
Nadat de koerier weg ging zelf de box opengemaakt en zag dat de oplader niet juist was. De oplader is van een Iphone 5 terwijl er een IPhone 4 in de koffer zit. Daarnaast zit er een gigantische breuk in de kabel van de oplader.( oplader gecontroleerd op mijn Ipad en die doet het niet.)
Contact opgenomen met Dynalogic, Dynalogic kon niks voor mij doen en ik zou maar een oplader moeten gaan kopen.
Vervolgens kom ik erachter dat de telefoon gloeiend heet word op het moment dat je het toestel gebruikt.
Zaterdag om 11:35 een nieuwe afspraak ingepland om leentoestel om te ruilen, na 60 minuten nog geen bevestiging gehad dus wederom gebeld. Bleek dat de afspraak niet eens in het systeem is gezet. Dit gebeurde exact hetzelfde met de eerst volgende afspraak die is gemaakt.
Om kwart voor 5 weer contact gehad met Dynalogic, ditmaal met leidinggevende. Afspraak zou zijn ingepland op maandag 18 aug. tussen 08:00 – 11:00. mocht dit fout gaan dan zou ik moeten bellen en mij gelijk laten doorverbinden met een leidinggevende,
Op maandagochtend om 06:00 een mail ontvangen dat de afspraak is geannuleerd.
Om 09:00 uur gebeld met Dynalogic wat er aan de hand was en dat wisten ze ook niet. De betreffende medewerkers wilden mij niet doorverbinden met een leidinggevende.
Na de 2e medewerker voor de zekerheid maar vast een afspraak in laten plannen voor Dinsdag 19 augustus tussen 11:00 en 14:00
Bevestiging gekregen via de mail en een uur later kreeg ik nog een bevestiging dat de afspraak ingepland was tussen 8:00 en 11:00. (terwijl ik een afspraak heb gemaakt tussen 11:00 en 14:00) contact gehad met dynalogic en weer konden ze er niks aan doen maar is de afspraak teruggezet naar 11:00 – 14:00
Wederom smorgens een mail dat de afspraak is geannuleerd dus ik heb Weer contact opgenomen met Dynalogic,
Weer contact opgenomen met Dynalogix en zij konden mij niet vertellen wat er aan de hand was maar er zouden 5 mensen mee bezig zijn om er voor te zorgen dat er tussen 13:00 en 16:00 een koerier langs zou komen
om 16:00 uur was er nog geen koerier dus weer gebeld en ik zou moeten wachten want de koerier zou nog onderweg zijn. Ik heb tot 10 uur in de avond gewacht en geen koerier. Ik heb ’s middags al contact opgenomen met Vodafone Mijn contactpersoon is er van geschrokken en heeft aangegeven contact op te nemen met Dynalogic.
Heeft hij gedaan en heeft mij teruggebeld met de mededeling dat ik voor 17:00 teruggebeld zou worden met Dynalogic met een oplossing. Ik ben NIET gebeld door Dynalogic
Woensdag ochtend Weer contact gehad met Dynalogic en ook weer werd ik behandeld als grof vuil. Contact gehad met Petra (achternaam niet kenbaar gemaakt) en zij zou samen met nog 4 collega’s ervoor zorgen dat de afspraak van donderdag 21 augustus tussen 8:00 – 11:00 goed zou gaan. Maar zoals ik al had verwacht was er donderdag ochtend geen koerier. weer contact opgenomen met Dynalogic en weer werd mij geweigerd om door te verbinden naar Petra na haar uiteindelijk toch aan de lijn te hebben gekregen situatie weer uitgelegd en aangezien ik de afpsraak op mijn werk had gemaakten terwijl ik om 11 uur klaar was tot 13:00 op mijn werk zitten wachten tot nadere informatie of koerier. kwart over 1 weer gebeld en doorverbonden met Petra. Ze waren er mee bezig en er zou nu een koerier naar mijn huis komen vanaf 14:00 uur.
Ik was kwart voor 2 thuis en de koerier kwam om 16:40 de telefoon brengen.
Diezelfde wond kreeg ik een mail van dynalogic dat mijn eigen toestel klaar was voor retourzending. Dus een afspraak ingepland voor zaterdag in Hilversum aangezien wij de volledige dag in Hilversum zouden zijn.
Vrijdag ochtend een mail ontvangen dat de afspraak is geannuleerd,
Weer contact opgenomen met dynalogic, nu werd mij verteld dat er een systeemstoring was afgelopen week en dat niemand zijn telefoon terug zou krijgen en dat ik niet de enige was( terwijl ze de hele week zeiden dat ik de enige was bij wie het telkens fout ging) maar zodra de storing voorbij was zou ik gelijk gebeld worden om een nieuwe afspraak te maken.
Aangezien ik zelf via de ontvangen mail al een nieuwe afspraak had gemaakt ben ik ’s avonds om kwart voor 9 zelf maar eens gaan bellen hoe het met de storing was. Nu bleek dat de storing diezelfde middag om 4 uur al was verholpen( TERUGBELLEN zouden ze) maar wederom dus niet gebeld.
Als ik zelf niet had gebeld had de koerier voor niks gekomen want dan had ik de koffer niet meegenomen aangezien ze zouden bellen als de storing verholpen zou zijn.
Nu heb ik in de afgelopen week een godsvermogen aan telefoonkosten gemaakt omdat Dynalogic het niet voor elkaar kreeg om het goed te doen. Daarnaast ben ik erachter gekomen door de koerier dat jullie mij al die tijd glashard hebben voorgelogen.
Ik verwacht op z’n minst dat mijn telefoonkosten vergoed worden aangezien dit de fout van jullie is en niet van mij.
Al deze fouten heb ik aangekaart bij Vodafone en die hebben er een notitie van gemaakt.
Ik heb mijn telefoon nodig voor mijn werk en kan het mij niet permitteren als hij het niet doet.
Ook dit duidelijk aangegeven bij zowel Dynalogic als vodafone en ik word behandeld als een of andere randdebiel.
Ik ben totaal niet te spreken over de service van Dynalogic.
Ik betaal mijn eigen scheel voor een abonnement met verzekering en word behandeld als grof vuil.
Het kan zij dat ik nog een paar fouten vergeten bent maar vind dit al erg genoeg
groeten Dauphine van der Horst
Gewenste Oplossing:
Zodra er een redelijke compensatie geboden word.

