Klacht: Verf van de muur bij bezorgen

Leonie_5 op 12 november 2020 over Dynalogic in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dynalogic has resolved this complaint
Klacht opgelost op 12 november 2020
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw Nijholt, Hartelijk dank voor uw bericht. Wat vervelend om te vernemen dat u een nare ervaring met ons hebt gehad, dat is natuurlijk niet de bedoeling. Onze excuses hiervoor. Wij zien inderdaad dat uw order in september jl....

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Dynalogic
Status Opgelost
Datum 12 november 2020

Bij de levering van een droger door Dynalogic is de verf op twee plaatsen van de muur beschadigd. De klant heeft de schade gemeld, maar de bezorgers ontkennen verantwoordelijk te zijn, waardoor de klacht is afgewezen. De klant kon de bezorgers niet direct confronteren vanwege coronamaatregelen, wat heeft geleid tot onopgeloste schade aan de muur.

Mijn Klacht:

Ik heb bij de MediaMarkt een nieuwe droger gekocht. Deze werd bezorgd door het bedrijf Dynalogic. Bij het naar boven tillen van de droger naar de badkamer op de eerste verdieping is de verf op twee plaatsen van de muur af gehaald door de bezorgers. Ze hebben de muur op twee plaatsen beschadigd. Toen ik dynalogic benaderde met mijn klacht werd dit eerst nagevraagd bij de bezorgers. De bezorgers ontkennen de muur te hebben beschadigd, dus de klacht is bij deze afgedaan. Ivm Corona ben ik niet met de bezorgers meegelopen de trap op bij installatie, dus kon de bezorgers niet meteen confronteren met de beschadiging. Omdat ik dit niet heb gedaan en de bezorgers ontkennen is mijn klacht afgewimpeld met we kunnen niks doen. Ik zit nu met een beschadigde muur. Op twee plaatsen komt de witte verf door het groen heen. Wat een service.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik een financiële tegemoetkoming krijg om de schade te herstellen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dynalogic over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dynalogic in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dynalogic een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dynalogic

Heeft op 12 november 2020 om 13:38 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw Nijholt,

Hartelijk dank voor uw bericht.

Wat vervelend om te vernemen dat u een nare ervaring met ons hebt gehad, dat is natuurlijk niet de bedoeling. Onze excuses hiervoor.

Wij zien inderdaad dat uw order in september jl. in behandeling is genomen door de afdeling schade vermissingen. Helaas niet met de voor u gewenste oplossing.

Wij kunnen helaas niks voor u betekenen hierin, omdat de desbetreffende afdeling hier eindverantwoordelijk voor is en de beslissingen hierover maakt.

Hopende u voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,

Dynalogic WeCare team

Leonie_5

Heeft op 12 november 2020 om 18:24 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Ze schuiven het af op een andere afdeling

Alle klachten die gemeld zijn door Leonie_5
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM