Mijn Klacht:
Helaas heb ik wederom een slechte ervaring met Dynalogic. De vorige werd er ook al door de koerier gelogen dat hij aan de deur is geweest en je gelooft het niet vandaag is het wederom hetzelfde verhaal.
Wij hebben kantoor aan de Apollolaan wat een verzamel gebouw is met meerdere bedrijven. Aan de receptie wordt je ontvangen door een vriendelijke dame die de deur opent, zodat je door kan lopen naar boven.
De koerier beweerd dat hij aan de receptie is geweest, maar dat de dame geen contact kreeg met onze organisatie. Nu ben ik net zelf bij de receptie geweest en wat blijkt er is niemand van jullie bij haar geweest.
Zojuist heb ik ruim 15 minuten met jullie call center aan de telefoon gezeten en krijgt de koerier geen toestemming om terug te gaan.
Nu ben ik voor mij werk afhankelijk van mijn telefoon en kan ik zonder niet goed functioneren.
Gewenste Oplossing:
Ik verwacht dat jullie z.s.m. met een passende oplossing komen zodat ik vandaag mijn telefoon nog krijg. Daarnaast zie ik de gemaakte belkosten graag teruggestort op mijn rekening.

