Klacht: Sorteerfout en contact

D. SmitZaandam op 29 december 2015 over Dynalogic in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dynalogic has resolved this complaint
Klacht opgelost op 30 december 2015
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer Smit, excuses voor het ongemak en de te late levering van uw product. Onze klantenservice neemt telefonisch contact met u op. Mvg Dynalogic

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Dynalogic
Status Opgelost
Datum 29 december 2015

Een klant van Dynalogic heeft ernstige problemen ervaren met de levering van zijn bestelling, die niet op de afgesproken tijd arriveerde. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice, waaronder 13 telefoontjes en meerdere e-mails, ontving hij geen adequate hulp of informatie over de sorteerfout. Uiteindelijk is de klacht opgelost na intensieve pogingen om contact te leggen.

Mijn Klacht:

Zeer zeer zeer slecht geholpen!
Na een track en trace op de dag zoals afgesproken kwam mijn bestelling tussen 12.15-14.15u maar niet binnen terwijl er stond met foto en al dat de koerier onderweg was naar mij (stap 6/7).
Om 13.10u stond er een mislukt status er was een sorteerfout.
De klantenservice heeft mij niet gecontact noch het bedrijf waar ik bij besteld had. Als je de klantenservice belt zijn er altijd 5 of meer wachtenden en na 4 wachtenden worden het er gerust weer 5. Soms wordt de verbinding na een aantal keer verbroken en heb je dus zo 10 minuten verspild zonder contact gehad te hebben.
Mijn situatie: na 13 keer bellen met 3 verschillende toestellen, 2 e-mails gestuurd te hebben en het contactformulier op de website ingevuld te hebben is mij net beloofd na het bellen van dynalogic Woerden en niet de klantenservice dat mijn bestelling morgen pas komt. 48u te laat. Als hij komt??! We moeten het nog zien.
Ik heb mijn beltegoed 2 x verhoogd met 10 euro en ik heb een afspraak gepland. Best vreemd als dynalogic een sorteerfout maakt en mij niet direct contact hierover dat ik zo vaak moet bellen om een nieuwe afspraak te maken. De koerier was toch al onderweg? Bel op ze minst aan om aan te geven dat er een fout is. Je stond zogenaamd toch al aan mn deur?
Mijn pakket komt dus zoals nu lijkt 2 dagen te laat. Als hij komt. En de bevestigingsmail die de klantenservice mij net beloofd heeft is trouwens nog steeds niet binnen! Ik raad iedereen af via het 0900 nummer te bellen en direct naar Woerden te bellen dan hoor je in ieder geval niet de onzin aan ovet 5 wachtenden. Mailen heeft blijkbaar geen zin want ik heb contact gelegd en dynalogic stuurt niet eens een mail na zoals in het telefoongesprek beloofd. Gelukkig worden de gesprekken wel opgenomen en kan dynalogic deze klacht zo terug luisteren aan de hand van de opname.
Dynalogic ik hoop echt dat jullie morgen leveren! Service geef ik een 1!

Gewenste Oplossing:

Als mijn pakket morgen wel komt. Ik direct gecontact was zodra de sorteerfout bekend was voor een nieuwe afspraak en als een bevestigingsmail zoals beloof ook gewoon gestuurd wordt!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dynalogic

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dynalogic over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dynalogic in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dynalogic een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dynalogic

Heeft op 30 december 2015 om 10:35 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer Smit, excuses voor het ongemak en de te late levering van uw product. Onze klantenservice neemt telefonisch contact met u op. Mvg Dynalogic

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM