Mijn Klacht:
Dynalogic is het koeriersbedrijf dat de bezorgingen van Vodafone regelt.
Vandaag zou mijn bestelling, simkaart Vodafone met 2 jarig abo, worden bezorgd. Via de mail had ik doorgekregen dat ik mijn ID en pinpas voor een controle transactie van 0,01ct daarvoor nodig heb.
De vriendelijke jonge bezorger stond begin van de middag voor de deur met koffer. Hij vroeg mij of hij binnen kon komen om zijn koffer op tafel te kunnen zetten zodat het makkelijker werken is. Wat uiteraard geen probleem was. Eenmaal de koffer open, liet de man al snel weten dat de pinapparaat niet werkte. Of ik een bankafschrift had klaar liggen of nu direct wilde uitprinten. Hij had informatie gekregen dat dit op de ochtend gemeld was naar mij toe. Ik wist dat mijn printer het niet deed, inkt op. De bezorger zat al met zijn telefoon klaar, dus ik vroeg hem maar om zijn baas te bellen. Misschien was er een andere mogelijkheid? Ik kan een pinpas laten zien, ik kan inloggen op mijn betaalrekening voor een screenshot. Genoeg opties zou je denken. Daarnaast ben ik al trouwe klant van Vodafone. In principe zou een transactiecontrole niet nodig moeten zijn.
Ik kon alles meeluisteren wat de mevrouw door de telefoon tegen de bezorger zei. De mevrouw verzocht de bezorger om snel weg te gaan omdat het echt niet kon zonder afschrift. Ze gaf mij de schuld omdat ik geen afschrift had klaarliggen; ze zou klanten op de ochtend dit hebben laten weten. Dit viel bij mij verkeerd. Ik heb nooit bericht hierover gehad.
De bezorger excuseerde zich, hij kan er ook niets aandoen, en ik wens hem een prettige werkdag verder.
Ik heb daarna de tijd genomen om alle berichten goed doorgelezen die ik van Dynalogic en Vodafone heb gekregen. Echter hier stond nergens iets in over een bankafschrift.
Al snel kreeg ik via de mail een bericht binnen, zodat ik een nieuwe afspraak kan maken. Het zou netjes zijn geweest als mevrouw mij gebeld had en excuses had aangeboden. Mevrouw doet ook geen enkele moeite om het probleem op te lossen. Het kost mij veel tijd, je moet thuis blijven, best irritant omdat je een nieuwe afspraak kan gaan maken en als klap op de vuurpijl legt Dynalogic de schuld bij de klant. Is het mijn schuld dat de bezorger met een defect pinapparaat de weg op wordt gestuurd?
Gewenste Oplossing:
Geen oplossing. Ik bel maandag meteen naar Vodafone om de overeenkomst te annuleren. Nee, met dit soort lui wil ik niets te maken hebben.


