Mijn Klacht:
Vanaf half juni 2014 zit ik te wachten op een goede reperatie van mijn iPhone 5c, ik heb een Vodafone abonnement met vervangend toestelservice, deze loopt bij Dynalogic.
Eerste keer ophalen van eigen toestel geen problemen, na anderhalve week werd toestel teruggebracht op een woensdag en vrijdag was het weer raak, toestel vertoonde zelfde gebrek, ging niet aan.
Toen wederom opgehaald maar kreeg toen ander leentoestel een 4s waar mijn sim kaartje van 5c niet inpaste, gelijk gebeld kreeg verkeerde voorlichting en heb gemeld dat ze toestel maar weer op moesten ophalen, dat zouden ze zaterdags doen, dus weer wachten op zaterdag van 8-11, maar alles wat kwam geen koerier.
Naderhand naar telefoonwinkel gereden waar toestel vandaan kwam die zeiden dat er een verkeerde adapter voor sim inzat en daar kreeg ik nieuwe simkaart die wel in leentoestel paste.
Gister belde Dynalogic dat ze toestel kwamen brengen, vroeg of dit mijn eigen toestel was maar daar kon meneer geen antwoord op geven. Hij zou een email sturen, die is niet geweest, vanmorgen om vijf voor elf stond de koerier met wederom een leentoestel voor de deur. Maar die had ik al en ik heb zaterdag netjes gebeld dat ander leentoestel niet hoefde omdat probleem is opgelost met andere simkaart.
Gewenste Oplossing:
Ik wil gewoon mijn eigen toestel terug, goed nagekeken zodat ik niet na twee dagen weer aan de lijn hoeft te hangen met Dynalogic cq Dynafix

