Mijn Klacht:
Op de dag van afleveren, woensdag 31 mei, zag ik het op de track & trace pagina al mis gaan. Ik heb geprobeerd Dynalogic te bereiken. Dit lukte niet. Die avond laat werd de status op ‘sorteerfout’ gezet. Weer gebeld en uiteindelijk iemand (voor veel geld want je betaalt € 0,45 per minuut) te pakken gekregen. De telefoondienst wist me te vertellen dat men 48 uur heeft om dit op te lossen en dat ik dus binnen 48 uur een bericht zal krijgen over levering. Het is inmiddels meer dan 180 uur later!
Een klacht op de site van Dynalogic wordt weliswaar geregistreerd, zo lijkt het, maar er wordt niets mee gedaan. Ik heb in ieder geval nog geen enkele reactie.
Gewenste Oplossing:
Simpel, ik wil mijn pakketje, mijn splinternieuwe gerepareerde (!) Samsung S8 van € 750 afgeleverd hebben vóór mijn vakantie a.s. maandag.


