Klacht: pakket wederom niet geleverd Kwijt gemaakt door dynalogic

steefmm op 08 juli 2015 over Dynalogic in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dynalogic has resolved this complaint
โœ… Klacht opgelost op 14 augustus 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste, Onze excuses voor het ongemak welke u heeft ervaren tijdens het verlenen van onze diensten. Wij proberen onze diensten zo optimaal mogelijk uit te voeren en zullen uw feedback ook zeker meenemen in het ontwikkelen en verbeteren hiervan. Helaas...

Bedrijf Dynalogic
Status Opgelost
Datum 8 juli 2015

Een klant heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de levering van een pakket door Dynalogic, dat al 11 weken onderweg was. Na een foutieve levering en een geannuleerde tweede poging bleek het pakket opnieuw kwijt te zijn, terwijl de klantenservice niet adequaat reageerde op de klachten en geen oplossingen bood.

Mijn Klacht:

2 weken geleden kwam dynalogic onze bestelling leveren waar wij al 11 weken op wachten, bleek dat dynalogic alle bestellingen door elkaar had gehaald dus wij kregen iets van iemand anders. toen kreeg ik mail dat ze op 7-7-15 wederom zuden leveren ik speciaal vrij gevraagt, werd t geanuleerd, wat bleek pakket wederom kwijt. klantenservice bied ook niet echt service en komen totaal niet voor hun gemaakte fouten op, nee het is het probleem van de klant . sorry maar als je als bedrijf fouten maakt schuif die dan aub niet op de klant af maar los ze goed op met service!! als je mailt naar de klantenservice kreeg je gewoon helemaal geen antwoord, waarom heb je dan zo’n afdeling als je er toch geen gebruik van maakt???

Gewenste Oplossing:

als ik compensatie krijg voor het feit dat ik voor niks vrij heb genomen, en jullie uitkomen voor JULLIE FOUT DYNALOGIC!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dynalogic

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dynalogic over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dynalogic nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dynalogic in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dynalogic een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dynalogic

Heeft op 14 augustus 2015 om 09:20 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste,

Onze excuses voor het ongemak welke u heeft ervaren tijdens het verlenen van onze diensten. Wij proberen onze diensten zo optimaal mogelijk uit te voeren en zullen uw feedback ook zeker meenemen in het ontwikkelen en verbeteren hiervan.

Helaas kunnen wij u op dit moment geen passende oplossing bieden vanwege het feit dat wij geen ordernummer of klantgegevens kunnen terugvinden in voorgaande melding. Wanneer u eerder genoemde gegevens via de email naar [email protected] kunt doorgeven zullen wij een passende oplossing zoeken.

Vriendelijke groet,
Dynalogic B.V.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk โ€” niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Source: ConsuWijzer / ACM