Klacht: niet opgebeld of sms bericht ontvangen half uur voor levering wasmachine bestelling bol.com

livijns op 28 november 2017 over Dynalogic in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dynalogic has resolved this complaint
Klacht opgelost op 30 november 2017
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw Livijns, Bedankt voor uw bericht. Wij hebben dit voor u nagekeken en zien dat u door een fout geen sms heeft ontvangen met daarin de verwachte aankomsttijd van de koerier. Dit hebben wij daarom doorgezet, zodat dit in...

Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Dynalogic
Status Opgelost
Datum 28 november 2017

Een klant van Dynalogic heeft geklaagd over het ontbreken van een verwittiging via sms of telefoon, zoals beloofd, voor de levering van een wasmachine. Ondanks een bevestiging van de levertijd, ontving de klant geen bericht, waardoor hij niet thuis was voor de levering. Na contact met de klantenservice kreeg de klant te horen dat de bezorgers niet verplicht konden worden om te verwittigen.

Mijn Klacht:

beste

ik kreeg vanmorgen een mail met daarin de levertijd ts 12 u 45 en 14 u 45 van mijn wasmachine. op de mail stond ook vermeld dat ze een half uur vooraf gingen verwittigen via sms of telefoon wanneer ze bij mij gingen zijn.
geen bericht ontvangen en geen telefoon!!
ik ben op het werk vandaag dus niet thuis maar kon ter plaatse komen als ze me verwittigen.
maandag gingen ze normaal leveren maar om 17 u mail gekregen dat het niet meer ging lukken!! maandag was er wel iemand thuis!!
nu terug nieuwe afspraak moeten maken voor morgen. ik heb uw klantendienst opgebeld en gevraagd zeker mij half uur vooral te bellen of smsen. hun antwoord is: wij kunnen de mannen niet verplichten u te verwittigen???? wat voor een stom antwoord is dit!!
dus graag morgen mij half uur vooraf verwittigen want ben op het werk, anders staan ze terug aan een gesloten deur!
graag bericht van jullie terug tegen morgen.
mvg,
livijns Natania
ordernummer 09029802
Guido Gezellestraat 13
8550 Zwevegem
0475/51.10.28

Gewenste Oplossing:

graag 1/2 u vooraf verwittigen aub!

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dynalogic over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dynalogic in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dynalogic een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dynalogic

Heeft op 30 november 2017 om 16:43 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw Livijns,

Bedankt voor uw bericht.

Wij hebben dit voor u nagekeken en zien dat u door een fout geen sms heeft ontvangen met daarin de verwachte aankomsttijd van de koerier. Dit hebben wij daarom doorgezet, zodat dit in de toekomst voorkomen kan worden. Onze welgemeende excuses voor het ongemak! Daar de koeriers hun eigen privétoestel gebruiken bellen zij normaliter geen klanten op. In het systeem is te zien dat de levering van 29-11-2017 alsnog succesvol is afgeleverd. Mocht dit niet zo zijn dan vernemen wij dat graag van u.

Ervan uitgaande u zo voldoende geïnformeerd te hebben.

Team WeCare Dynalogic

livijns

Heeft op 30 november 2017 om 17:45 geantwoord

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Als de klant uitdrukkelijk vraagt om opgebeld te worden omdat ze op het werk is, is dat een kleine geste dit dan ook te doen.
Klantvriendelijkheid was ver te zoeken. Jullie komen liever 3 keer terug, wat voor extra kosten is dit niet voor de firma??
Mvg
Livijns Natania

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM