Klacht: Niet leveren (onbeschoft reageren)

Sander1211 op 31 oktober 2021 over Dynalogic in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dynalogic has resolved this complaint
Klacht opgelost op 3 november 2021
Reactie van het bedrijf:

Goedemorgen, Als eerst onze excuses voor het ongemak. Wat wij zien is dat u tv inderdaad op sorteerfout is gekomen. Wat inhoud dat hij op de verkeerde afdeling of verkeerde locatie staat. Wij hebben hier inmiddels navraag over uitgezet dit...

Bedrijf Dynalogic
Status Opgelost
Datum 31 oktober 2021

Een klant van Dynalogic heeft een negatieve ervaring gehad met de levering van een televisie, waarvoor extra kosten in rekening waren gebracht voor een zondaglevering. Ondanks meerdere bevestigingen van de levering, ontving de klant op de dag zelf een bericht dat het pakket niet geleverd kon worden. Bij contact met de klantenservice kreeg de klant een onbeschoft antwoord en geen duidelijke informatie over de locatie van het grote pakket.

Mijn Klacht:

Vandaag zou er bij mij een televisie bezorgen worden door dit bedrijf.
(Op zondag levering koste het mij €20,- extra)

Gister avonden en vanmorgen werd ik dood gegooid met mails en sms’jes ja wij komen vandaag tussen 14-17 uur….. Het was 10:13 toen ik een mail kreeg dat het vandaag niet ging worden.
Ik gebeld waar ik het weg heb die hebben het netjes afgeven aan dynalogic…. Ik die gebeld (zeer dure belkosten overigens) krijg ik daar een heel onbeschoft persoon aan de telefoon die zegt dat ze niet weten waar mijn pakket is….. Sorry het is een pakket van 180x 160 cm hoezo kwijt.
Ik kan u niet verder helpen u krijgt vanzelf een mail voor een nieuwe afspraak pardon het is geen €5,- waar we hier over praten.

Ondernemers en particulieren werk alsjeblieft niet meer via dit bedrijf het is een drama…. Dacht dat post NL er soms wat van kon nou dit bedrijf is nog vele malen erger.

Tot op heden word ik van het kastje naar de muur gestuurd door dit kloten bedrijf

Gewenste Oplossing:

Dat ze het netjes afleveren volgende afspraak.

Ik ben beslist niet de enige

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dynalogic over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dynalogic in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dynalogic een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dynalogic

Heeft op 03 november 2021 om 09:40 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemorgen,

Als eerst onze excuses voor het ongemak.
Wat wij zien is dat u tv inderdaad op sorteerfout is gekomen. Wat inhoud dat hij op de verkeerde afdeling of verkeerde locatie staat. Wij hebben hier inmiddels navraag over uitgezet dit zo snel mogelijk voor u in orde te maken. U krijgt via de mail bericht zodra er een nieuwe afspraak kan worden gemaakt.

Nogmaals onze excuses.

Met vriendelijke groet,
Sandra
Dynalogic WeCare-team

Alle klachten die gemeld zijn door Sander1211
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM