Klacht: Niet geleverd maar wel ondertekend

Brouwer379 op 03 april 2020 over Dynalogic in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dynalogic has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Dynalogic
Status Open
Datum 3 april 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Pakket zou om half 8 komen. Pakket niet geweest maar kreeg wel melding dat het geleverd was en ondertekend.
Dag erna gebeld en werd mij verteld dat het misschien bij de buren lag. Was ik al geweest en vertelde dat ook. Ze zeiden dan gaan we wel aan de chauffeur vragen waar het pakket is. Ze belde mij terug zeiden ze. Niet gebeld. Belde dag later weeë terug en ze zeiden pakket was geleverd en mijn initialen waren gebruikt. Nog steeds geen pakket
Ze konden chauffeur niet bereiken want hij reageerde niet. Ik word terug gebeld. Niet gebeld uiteraard. Dag erna weer gebeld
Ze zeiden de chauffeur is met carona thuis. Als hij weer gaat werken vragen we wel waar pakket is. Ik zei dit kan toch niet. Ja zeiden ze kan wel. Zit ik zonder pakket en ben waarde van pakket kwijt 60 euro.

Gewenste Oplossing:

Geld terug waarde van pakket. Heb nog 6 euro extra betaald ivm avond levering.
Wil dat geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dynalogic over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door Brouwer379
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM