Klacht: Leveringsafspraken worden niet nagekomen.

M.A. Klijn op 03 november 2015 over Dynalogic in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dynalogic has resolved this complaint
βœ… Klacht opgelost op 16 november 2015
Reactie van het bedrijf:

Goedemiddag, We hebben de levering van uw order bekeken en moeten helaas concluderen dat er nogal wat is misgegaan. Op donderdag 29-10 hebben we de zending niet kunnen leveren door een sorteerfout en op 02-11 hebben we de zending niet...

Bedrijf Dynalogic
Status Opgelost
Datum 3 november 2015

Een klant van Dynalogic uit zijn onvrede over het niet nakomen van leveringsafspraken, waarbij afspraken zonder kennisgeving zijn geannuleerd. De klant ervaart ook problemen met de Track & Trace-service en vindt de beltarieven onterecht hoog. Ondanks excuses van het bedrijf blijft er wantrouwen bestaan over de levering op de afgesproken datum.

Mijn Klacht:

Schandalig zoals dit bedrijf met de klanten omgaat. Afspraken worden gewoon achter je rug om geannuleerd zonder je daarvan in kennis te stellen. Ik heb nu voor vandaag de 3 de afspraak die nu overigens niet te vinden is in de Tracke en Trace. Ook de schandalige beltarieven is ongelooflijk. De eerste keer zat het pakket (toiletcombinatie) in de verkeerde wagen en de tweede keer was er overmacht. Gisteren een mail gehad om 5 uur met excuses en dat ze vandaag 3 november opnieuw komen. Of we maar tussen 8 en 22 uur thuis willen zijn. Kijk ik bij de tracke en Trace dan zie ik dat er geen afspraak is gemaakt. Ik wordt er niet goed van. Heb er ook voor vandaag geen vertrouwen in. Groot standje aan Bol.com dat zij met dit soort bedrijven werkt.

Gewenste Oplossing:

Als er vandaag een koerier komt met de levering alsnog en een tijdafspraak.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dynalogic

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dynalogic over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dynalogic in behandeling genomen

Bericht van Dynalogic

10 jaren geleden - Beste, Onze excuses voor het ongemak welke u heeft ervaren tijdens het verlenen van onze diensten. Wij proberen onze diensten zo optimaal mogelijk uit te voeren en zullen uw feedback ook zeker meenemen in het ontwikkelen en verbeteren hiervan. Helaas kunnen wij u op dit moment geen passende oplossing bieden met betrekking tot deze klacht aangezien wij geen ordernummer of klantgegevens ter beschikking hebben. Wanneer u deze kunt verzenden naar [email protected] zullen wij uw klacht zo spoedig mogelijk in behandeling nemen. Vriendelijke groet, Dynalogic B.V. Datum: 05-11-2015

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dynalogic een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dynalogic

Heeft op 16 november 2015 om 13:33 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemiddag,

We hebben de levering van uw order bekeken en moeten helaas concluderen dat er nogal wat is misgegaan. Op donderdag 29-10 hebben we de zending niet kunnen leveren door een sorteerfout en op 02-11 hebben we de zending niet kunnen leveren omdat de koerier de zending niet had meegenomen. We betreuren dit ten zeerste en we willen via deze weg dan ook onze welgemeende excuses aanbieden.

We hopen dat uw volgende ervaring met Dynalogic beter zal zijn.

Met vriendelijke groet,
Dynalogic B.V.

M.A. Klijn

Heeft op 16 november 2015 om 14:58 geantwoord

Zo gaat het altijd bij dit soort arrogante bedrijven. Je bied gewoon je excuses aan en , hopla, het is opgelost. Dat ik voor niets 2 dagen vrij heb moeten nemen wordt niet over gesproken. Ik vind zelf dat een compensatie van minimaal 50 euro wel op zijn plaats zou zijn. Dan tonen ze dat ze ballen hebben. Het spijt me maar het is niet anders.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk β€” niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Source: ConsuWijzer / ACM