Klacht: Levering onterecht geannuleerd

Redceder op 10 november 2015 over Dynalogic in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dynalogic has resolved this complaint
Klacht opgelost op 30 december 2015
Reactie van het bedrijf:

Excuses voor het ongemak en de late reactie. Wij hopen dat u uiteindelijk toch nog geholpen bent. Mvg Dynalogic

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Dynalogic
Status Opgelost
Datum 10 november 2015

Een klant heeft een gasfornuis besteld dat op 9 november geleverd zou worden door Dynalogic. Ondanks herhaalde bevestigingen dat de levering in de ochtend zou plaatsvinden, is er niemand komen opdagen, waardoor de klant meer dan acht uur heeft gewacht zonder resultaat. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Een gasfornuis besteld via internet voor ons nieuwe huis in renovatie. Op 5 november is Dynalogic langsgeweest om het gasfornuis te leveren, maar er was niemand aanwezig dus lag er briefje. Ik gebeld om nieuwe afspraak te maken, 9 november is de afspraak en er word medegedeeld dat er ´s ochtends (tussen 8 en 10) geleverd word. Dit word meerdere keren aan de telefoon bevestigd na navraag of het echt in de ochtend is, aangezien wij er nog niet wonen en ik er dan voor zorg dat ik er dan ben.
9 november om 8:00 in het huis aanwezig. Ochtend is voorbij er is niemand geweest ik wacht tot 16:30 tot het donker begint te worden en besluit naar huis te gaan aangezien er in de woning nog geen voorzieningen zijn zoals elektra en telefoon, ben ik het na 8 en half uur zat om te wachten (ook aangezien ik een baby van 12 weken bij me heb, omdat oppas vinden niet altijd even makkelijk is)
Thuis aangekomen bel ik met Dynalogic, krijg 1 medewerker aan de lijn, mijn probleem uitgelegd. Zegt ze; leveringstijd is tussen 8 uur ´s ochtends en 22:00 dus ´s avonds! echter was dit niet zo gezegd bij het maken van de afspraak, zal een foutje zijn geweest van de collega die ik aan de telefoon had gehad bij het maken van de afspraak. Ze kijkt vervolgens na in systeem en ziet dat het pakket om 18:10 geleverd zal worden, of ik niet tegen die tijd daar weer kan zijn om het te ontvangen?. Ik geef aan dat dit niet gaat omdat het voor mij een eindje rijden is en ik zit met de baby.
Ze gaat kijken wat ze kan doen en zet me in de wacht en opeens word de verbinding verbroken.
Ik bel terug, mederwerker 2 aan de lijn, weer alles moeten uitleggen. Zij zal de chauffeur bellen om de levering voor vandaag te annuleren en een nieuwe leveringsdatum afspreken. Ze zegt ik ga het regelen en bel je binnen 15 a 30 minuten terug om nieuwe leveringsdatum af te spreken.
ongeveer 40 minuten gewacht, ben niet gebeld. Bel weer met Dynalogic. Krijg medewerker nummer 3 aan de lijn, die ziet iets raars in het systeem en moet overleggen met zijn supervisor. Hierna zegt hij de levering is geheel geannuleerd en ik kan geen afspraak meer maken voor een andere leveringsdatum. Ik word hier niet goed van en begin nu toch wel boos te worden. Ik zou namelijk een nieuwe afleveringsdatum krijgen. Ik word weer in de wacht gezet want hij gaat weer overleggen met zijn supervisor. Weer word de verbinding verbroken…
Ik wacht even en bel vervolgens terug. Medewerker 4 aan de lijn, ondertussen ben ik gefustreerd, boos en moe. Moet weer het hele verhaal doen en wil nu duidelijkheid. Ook geef ik aan dat de verbindig steeds verbroken word. Zegt de medewerker; ja dat is automatisch na 10 minuten, dit omdat ik vanuit belgie bel. Normaal gesproken zou de medewerker die ik dan aan de lijn had mij terug moeten bellen, wat dus niet gebeurd! Zelfs niet als ze zeggen dat ze dit zullen doen! zij beloofd dit wel te doen dus ga hier maar van uit.
Ze gaat het uitzoeken; idd de bestelling is geannuleerd en het pakket word terug gestuurd naar de leverancier en zegt hierbij dat dit op mijn verzoek is gebeurd. Nee geef ik aan er zou een andere leveringsdatum afgesproken worden, niet een totale annulering!!
Vervolgens word de verbinding weer verbroken, gelukkig belt deze medewerker wel terug. Ze geeft ook aan dat ik een email gehad moest hebben met de leveringstijd, ordernummer etc. Geen email gehad! Volgens haar was dit raar en kon dit eigenlijk niet.
Maar goed ik wil het gasfornuis hebben en of er dan toch geen mogelijkheid was dat het toch geleverd zou worden. Nee dit kan niet ik moest maar contact opnemen met de leverancier zodat deze een nieuw ordernummer aanmaakt, waarop zij dan weer het pakket kunnen leveren. Er was geen andere mogelijk. Ik heb uiteindelijk boos opgehangen. Wat een onzin. Lekkere communicatie daar, ipv levering gewijzigd hebben ze me levering geannuleerd!! 4 verschillende medewerkers aan de lijn gehad, tig minuten in de wacht (denken ze dat het geld me op me rug groeit met die gesprekskosten die ze hanteren) en vervolgens mag ik het zelf oplossen.
En nu maar afwachten of dit wel goed gaat, want ik heb me pakket nog niet ontvangen en het zal weer via Dynalogic verlopen….
Volgende keer denk ik wel 2 keer na voordat ik bij een webwinkel bestel die Dynalogic gebruiken als vervoerder.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag dat jullie mijn pakket opnieuw afleveren zonder problemen. En gewoon een leveringsdag en ongeveer een tijd kunnen geven. Je kan toch niet in de 21ste eeuw verwachten dat mensen van 8:00 ´s ochtends tot 22:00 ´s avonds gaan zitten wachten op een pakket. Ook vind ik het vreemd dat ik geen email heb gehad met code zodat ik kan kijken welke tijd het pakket geleverd word.
En tevreden zou ik ook zijn als me belkosten vergoed zouden worden, heb in totaal ongeveer 20 minuten moeten bellen omdat jullie niet communiceren en de verbinding verbreken en vervolgens niet terug bellen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dynalogic

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dynalogic over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dynalogic nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dynalogic in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dynalogic een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dynalogic

Heeft op 30 december 2015 om 12:15 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Redceder

Heeft op 30 december 2015 om 13:35 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Dit is toch geen oplossing... Dit is gewoon een reactie van likme vestje..

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Source: ConsuWijzer / ACM