Klacht: levering bankstel

Peridun2 op 04 januari 2016 over Dynalogic in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dynalogic has resolved this complaint
Klacht opgelost op 6 januari 2016
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer, mevrouw Noordervliet, Het spijt ons dat uw bestelling niet is geleverd op de afgesproken datum. We hebben met man en macht gewerkt om ervoor te zorgen dat we uw bestelling alsnog zo snel mogelijk kunnen leveren. In het...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Dynalogic
Status Opgelost
Datum 4 januari 2016

Een klant heeft een klacht ingediend over de levering van een bankstel en loveseat besteld via Wehkamp, die op 28 december zou plaatsvinden. Na meerdere mislukte pogingen tot levering door Dynalogic, waaronder een sorteerfout, en slechte communicatie, werd uiteindelijk op 4 januari een nieuwe bezorgafspraak gemaakt, die opnieuw niet werd nagekomen. De klant uitte zijn onvrede over de gebrekkige klantenservice van Dynalogic.

Mijn Klacht:

Op 25-12 hebben wij een bankstel en loveseat besteld via de wehkamp. Bezorging zou plaatsvinden op 28-12. Via track and trace konden wij onze bestelling volgen.Tussen 11 en14uur zou er bezorgd worden.Opeens om14uur zien we : “opdracht niet uitgevoerd vanwege sorteerfout”!! .Wehkamp kon niets voor ons betekenen.Na 3 dagen bellen en veel belkosten eindelijk Dynalogic bereikt! Konden ze mij niks vertellen!! Op zaterdag 2-1 wordt ik gebeld dat ze op maandag 4-1 tussen 9 en 13 uur komen bezorgen. Via track en Trace weer gevolgd.Zouden tussen 11 en 13 uur bezorgen. Kijk ik tegen 1 2uur op track and trace weer hetzelfde:” opdracht niet uitgevoerd vanwege sorteerfout”!! Weer wehkamp en daarna dynalogic gebeld en geëist dat er nu zo spoedig geleverd gaat worden!!! WAT EEN KLANTENSERVICE!!

Gewenste Oplossing:

Dat ze gewoon eerlijk zijn!! Het kan er bij mij niet in dat je tot twee keer toe een sorteerfout maakt!!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dynalogic

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dynalogic over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dynalogic in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dynalogic een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dynalogic

Heeft op 06 januari 2016 om 15:51 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer, mevrouw Noordervliet,

Het spijt ons dat uw bestelling niet is geleverd op de afgesproken datum. We hebben met man en macht gewerkt om ervoor te zorgen dat we uw bestelling alsnog zo snel mogelijk kunnen leveren.

In het systeem zie ik dat we uw bestelling vandaag komen leveren. Wij wensen dan ook heel veel gezellige avonden op uw nieuwe bank en loveseat!

Met vriendelijke groet,
Sharon WeCare

Peridun2

Heeft op 06 januari 2016 om 22:07 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

De op papier voorgestelde oplossing klinkt prima !
Echter vandaag voor de derde keer weer NIET geleverd zonder berichtgeving.
Lees nu net op de maal wederom een sorteerfout, voor de derde keer !
Hoe is dit mogelijk ?
Nu moet er heel snel een goede oplossing komen, schakel anders mijn rechtsbijstand verzekering in !
Zitten nu al dagenlang zonder bank.
Wat een gekluns, geen andere woorden voor. Spijtig dat de Wehkamp met jullie in zee is gegaan.

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - De op papier voorgestelde oplossing klinkt prima ! Echter vandaag voor de derde keer weer NIET geleverd zonder berichtgeving. Lees nu net op de maal wederom een sorteerfout, voor de derde keer ! Hoe is dit mogelijk ? Nu moet er heel snel een goede oplossing komen, schakel anders mijn rechtsbijstand verzekering in ! Zitten nu al dagenlang zonder bank. Wat een gekluns, geen andere woorden voor. Spijtig dat de Wehkamp met jullie in zee is gegaan.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM