Klacht: koerier te lui om aan te bellen

Bo-Bo op 30 juni 2015 over Dynalogic in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dynalogic has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 14 augustus 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste, Onze excuses voor het ongemak welke u heeft ervaren tijdens het verlenen van onze diensten. Wij proberen onze diensten zo optimaal mogelijk uit te voeren en zullen uw feedback ook zeker meenemen in het ontwikkelen en verbeteren hiervan. We...

Bedrijf Dynalogic
Status Opgelost
Datum 30 juni 2015

Een klant van Dynalogic ervaart problemen met de koerier die zijn defecte telefoon moest ophalen. Ondanks dat de klant thuis was en de deurbel functioneerde, kwam de koerier niet aan de deur en meldde hij dat de klant niet thuis was. De klantenservice kon de koerier niet terugsturen, omdat het ophalen al was afgemeld.

Mijn Klacht:

Hoe dichterbij het moment van ophalen van mijn defecte telefoon kwam, hoe vaker ik via track en trace de voortgang van de koerier in de gaten hield.
toen hij onderweg was naar mijn adres heb ik de telefoon en benodigde papieren gepakt in afwachting van de deurbel. Toen de deurbel uitbleef en de track en trace zei dat de koerier in de straat was ben ik naar beneden gelopen. geen koerier. Meteen de klantenservice gebeld die wel de koerier belde die vervolgens zei dat ik niet thuis bleek? Onbegrijpelijk ik heb zelfs de deurbel nog even getest, niets aan de hand. Mij werd gemeld dat de koerier ook niet terug kon komen aangezien. het ophalen van mijn telefoon al was afgemeld en hij immers volgens de gps in de straat is geweest.
Ik zit toch niet de hele middag thuis om dan niet open te doen als de koerier voor mn deur staat.

Gewenste Oplossing:

Ik hoop dat de kosten voor het lange gesprek met de klanten service niet voor mijn rekening zijn en dat de koerier in kwestie aangesproken wordt op zijn gedrag.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dynalogic

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dynalogic over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dynalogic nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dynalogic in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dynalogic een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dynalogic

Heeft op 14 augustus 2015 om 09:49 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste,

Onze excuses voor het ongemak welke u heeft ervaren tijdens het verlenen van onze diensten. Wij proberen onze diensten zo optimaal mogelijk uit te voeren en zullen uw feedback ook zeker meenemen in het ontwikkelen en verbeteren hiervan. We zullen uw klacht opnemen met de koerier en hem hierover aanspreken. Onze welgemeende excuses voor het ongemak.

Mocht u nog vragen hebben, dan vernemen wij dit graag via [email protected].

Vriendelijke groet,

Dynalogic B.V.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Source: ConsuWijzer / ACM