Klacht: Koerier laat het afweten

jordenberg op 08 augustus 2018 over Dynalogic in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dynalogic has resolved this complaint
Klacht opgelost op 20 augustus 2018
Reactie van het bedrijf:

Geachte klant, Wij hebben na het eerdere bericht niets meer van u mogen vernemen. Wij gaan er dan ook van uit dat de klacht hiermee afgehandeld is. Mochten er toch nog vragen of opmerkingen zijn, dan vernemen wij dit graag...

Bedrijf Dynalogic
Status Opgelost
Datum 8 augustus 2018

Een klant van Dynalogic ervaart problemen met de bezorging van een pakket. De koerier belde op een ongelegen moment en heeft niet aangebeld, waarna de klant als afwezig werd gemeld. Ondanks herhaaldelijk contact te hebben geprobeerd met de koerier, werd er geen gehoor gegeven en werd de situatie niet opgelost door het hoofdkantoor.

Mijn Klacht:

Online staat er dat de koerier er tussen 17:00 en 19:00 zal zijn. Om 16:00 wordt ik gebeld door de koerier (maar ik stond onder de douche en hoorde het niet). De koerier belt gek genoeg niet aan met de deurbel. Om 16:11 bel ik terug, maar de koerier neemt niet op. Om 16:19 wordt er online ingevoerd dat ik afwezig zou zijn. Na herhaaldelijk de de koerier te bellen en de voicemail te krijgen, besluit de koerier uiteindelijk zijn telefoon maar helemaal uit te zetten. Hoofdkantoor kan er niks aan doen want ‘de koerier heeft zijn route al afgesloten’.

Zelf heb ik dit werk ook gedaan en ik snap dat er een hoge tijdsdruk op het werk zit. Je wil graag snel naar huis als het kan. Maar het is onacceptabel dat de chauffeur ronduit liegt en zijn klanten negeert om zich er makkelijk vanaf te maken. Zulke werknemers zouden ze niet moeten inzetten

Gewenste Oplossing:

Als ik op de aangegeven dag mijn pakketje krijg, want daarom had ik het besteld. Als deze klacht bij de chauffeur zelf terechtkomt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dynalogic over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dynalogic in behandeling genomen

Bericht van Dynalogic

7 jaren geleden - Geachte klant, Zou u ons wellicht kunnen voorzien van het ordernummer van de betreffende levering? Dan kijken wij graag mee naar uw case. Hopende van u te vernemen. Met vriendelijke groet, Dynalogic WeCare-team.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dynalogic een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dynalogic

Heeft op 20 augustus 2018 om 11:55 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte klant,

Wij hebben na het eerdere bericht niets meer van u mogen vernemen. Wij gaan er dan ook van uit dat de klacht hiermee afgehandeld is.

Mochten er toch nog vragen of opmerkingen zijn, dan vernemen wij dit graag van u. Ook op een gesloten klacht is het mogelijk een reactie te plaatsen.

Met vriendelijke groet,
Dynalogic Wecare-team.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM