Klacht: klacht over werkwijze bij reparatie – omruiling

J.J.Th. Vernooij op 30 oktober 2014 over Dynalogic in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dynalogic has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 4 november 2014
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/mevrouw, De melding betreft een klacht over de reparatie/omruiling van uw toestel en niet het transport. De reparatie/omruiling is verzorgd door Dynafix. Om uw klacht te kunnen oplossen kunt u daar terecht via het nummer 0900-3962349 (bereikbaar van maandag...

Bedrijf Dynalogic
Status Opgelost
Datum 30 oktober 2014

Een klant heeft herhaaldelijk problemen ondervonden met de reparatie en omruiling van een HTC One X bij Dynalogic en HTC. Na meerdere keren het toestel te hebben opgestuurd voor reparatie, ontving de klant op 17 oktober 2014 bevestiging dat er een nieuw toestel zou komen, maar bleef zonder informatie over de levertijd. Uiteindelijk arriveerden de toestellen op 28 oktober, na veelvuldig contact met de klantenservice.

Mijn Klacht:

dd 15.10.2014 is bij ons afgehaald 1 HTC one X 16 GB
ordernummer 104235557 // HTC logistics // 14 NLD420000162
serienummer SH34RW1011004 keurig met afhaalbewijs
Dit is het laatste wat wij oficieel van HTC en Dynafix hebben gehoord

Dit was al de tweede keer want op 8.10.2014 was het zelfde toestel ook al door jullie opgehaald RMA nr. iRMAHTCC1234071 // rep nr, 5758225
het problem is toen niet verholpen daarom is het na terugkomst op14.10.2014 gelijk weer ter reparatie // omruiling bij HTC en Dynafix aangeboden, er zou een nieuw toestel komen
op 17.10.2014 is dit toestel inderdaad bested (allemaal bij tel.navragen)
Wij horen nog steeds niets over levertijd etc.
op 28.10. zijn de toestellen aangekomen ( na eindeloos bellen mz.)
Dit is ook met een mail van HTC bevestigd. Direct weer gebeld met Dynafix dhr. Rik Rademaker , uitgelegd welke haast er was en dat we vrijdag a.s 31.10.2014. om 12 uur voor een week op vacantie zouden gaan, “nu dat zou wel lukken. Mooi dus niet. Vanaf 6.10. 2014 zitten we zonder toestel, het abonnement loopt gewoon door.
Vanmorgen dus weer eens gebeld met Nicole ze begrijpt mijn woede maar kan tussentijds niets regelen, de toestellen moeten nog gecontroleerd worden en dan krijgen wij bericht etc. maar wij zijn pas zaterdag 8 November terug dan worden het 5 weken. De ‘reparatie” was binnen een week “klaar”, maar een nieuw toestel duurt 2 weken Binnen 24 uur kan ik overall een toestel kopen, alleen HTC / Dynafix (jullie zijn veranwoordelijk volgens HTC) kunnen dit niet. Dat wij er nooit bericht over hebben gekregen dat maakt ons zo boos en verdrietig en machteloos, verder moeten we dus maar afwachten op de dingen die komen met vriendelijke groeten J.J.Th. Vernooij
ik hoop dat u er iets mee doet in uw organisatie !!!!!!!!
ik hoop dat u hier iets mee doet in de organisatie

Gewenste Oplossing:

met betere berichtgeving, reparatie en het alsnog bezorgen van de nieuwe HTC voor vrijdag 31.10.2014 12.00 uur

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dynalogic

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dynalogic over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dynalogic nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dynalogic in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dynalogic een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dynalogic

Heeft op 04 november 2014 om 12:49 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/mevrouw,
De melding betreft een klacht over de reparatie/omruiling van uw toestel en niet het transport. De reparatie/omruiling is verzorgd door Dynafix. Om uw klacht te kunnen oplossen kunt u daar terecht via het nummer 0900-3962349 (bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 09:00 tot 17:30) of via het e-mailadres: [email protected]. Wij gaan er vanuit dat deze klacht hier verder wordt opgepakt.
Met vriendelijke groet,
Dynalogic B.V.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Source: ConsuWijzer / ACM