Klacht: Houden zich 2x niet aan de leveringsafspraak

Miranvh81 op 02 januari 2016 over Dynalogic in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dynalogic has resolved this complaint
Klacht opgelost op 5 januari 2016
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw Van Helden, Ik vind het heel betreurenswaardig om te vernemen dat er zoveel bij u is misgegaan. Dit is uiteraard niet de service welke u van ons mag verwachten! De periode tijdens de feestdagen was het onverwachts druk....

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Dynalogic
Status Opgelost
Datum 2 januari 2016

Op 28 december plaatste de klant een bestelling voor een bed bij Wehkamp, met een leveringsafspraak op 31 december tussen 08:00 en 22:00 uur. Ondanks een sms met een gewijzigde tijd, ontving de klant het bed niet en kreeg te horen dat de chauffeur nog onderweg was, terwijl de track & trace aangaf dat de geadresseerde niet thuis was, wat leidde tot ongemak voor de klant. Wehkamp bood excuses aan, maar de klant moest op een stretcher slapen omdat het oude bed al was opgehaald.

Mijn Klacht:

Maandag 28 december bestelling geplaatst van een bed bij wehkamp. Donderdag 31 december zou deze tussen 800 en 2200 bezorgd worden. Om 9 uur sochtends kreeg ik een sms dat ze er tussen 1445 en 1645 zouden zijn. Om 1730 geen bed, gebeld, volgens telefoniste was.de chauffeur nog onderweg en liep het wat uit.

19 uur gaf track& trace aan dat geadresseerde niet thuis was. Ik heb de hele dag zitten wachten en er is geen vrachtwagen voor mijn huis gestopt. Wehkamp gebeld aangezien dynalogic met een 0900 nummer alleen te bellen is en de wachtenden voor me van 2 naar 5 gingen in plaats van dat het er minder werden. Wehkamp vond dit heel vervelend, en.bood excuses aan- ik sliep dus op 31 december op een stretcher omdat mijn oude bed en matras al was opgehaald door grof vuil.

Dynasure was de dag erna 1 januari 2016 dicht dus ik kon via wehkamp een nieuwe bezorgingspraak maken. Ze zouden nu zaterdag 2 januari komen, tussen 0900 en 13 uur. Om 730 stond mijn bed klaar voor vertrek, volgens track en trace. Om 9 uur stond dat nog steeds zo, dus weer naar het 0900 nummer gebeld. Half uur in de wacht gestaan en weer liepen de wachtenden voor mij op in plaats van af dus uiteindelijk maar weer wehkamp gebeld. Volgens wehkamp zou de bezorger er tussen 1045 en 1245 zijn volgens de gegevens van dynalogic en kon ze de naam vam de koerier zelfs zien. Een uur later gaf track en trace aan dat het mislukt was vanwege een sorteerfout??????
Wehkamp gebeld, zij.hebben contact opgenomen met dynalogic en zij hadden gezegd dat ze wat achterliepen en dat ze niet wisten waar het bed is. En dan ik een telefoontje van hun kant af moest wachten. 2x hebben ze me laten denken dat mijn bed onderweg was en 2x gewoon niet op komen dagen en de fout bij iets anders leggen. Ze zijn telefonisch onbereikbaar en bellen doen ze niet. Ik slaap dus nu al vanaf oudjaarsavond op een stretcher. Ik vind dit ronduit schandalig dat er zo met spullen en mensen om wordt gegaan. Ik betaal 100den euros voor een bed, en dan gebeurt dit? Dit is de laatste keer geweest dat ik iets besteld wat via dynalogic gaat. Nu maar afwachten of en wanneer ik mijn bed krijg.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn bed binnen 2 dagen heb en persoonlijk contact en een excuses-tegemoetkoming zou op zijn plaats zijn.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dynalogic

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dynalogic over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dynalogic nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - Inmiddels 2 bezorg afspraken verder en weer niet op komen dagen. 2 vrije dagen weggegooid. Donderdag weer een poging.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dynalogic in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dynalogic een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dynalogic

Heeft op 05 januari 2016 om 14:19 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw Van Helden,

Ik vind het heel betreurenswaardig om te vernemen dat er zoveel bij u is misgegaan.

Dit is uiteraard niet de service welke u van ons mag verwachten!
De periode tijdens de feestdagen was het onverwachts druk. We hebben met man en macht gewerkt om alles zo snel mogelijk op te lossen. Tot onze spijt is het ook de derde keer niet goed gegaan.

Ik zie in ons systeem dat u contact heeft gehad met 1 van mijn collega’s en dat uw bestelling donderdag wordt geleverd.

Vanaf 7 januari kunt u dan ook weer genieten van een welverdiende goede nachtrust in uw nieuwe bed!

Met vriendelijke groet,
Sharon WeCare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM