Klacht: Extra kosten.

Sheridaa op 20 september 2018 over Dynalogic in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dynalogic has resolved this complaint
Klacht opgelost op 9 oktober 2018
Reactie van het bedrijf:

Geachte klant, Wij hebben na het eerdere bericht niets meer van u mogen vernemen. Wij gaan er dan ook van uit dat de klacht hiermee afgehandeld is. Mochten er toch nog vragen of opmerkingen zijn, dan vernemen wij dit graag...

Bedrijf Dynalogic
Status Opgelost
Datum 20 september 2018

Een klant van Dynalogic heeft een klacht ingediend over een vertraagde levering van een bestelling van Wehkamp, die drie weken duurde door een sorteervout. Na een nieuwe afspraak ontving de klant slechts drie van de zes artikelen, en de bezorgers weigerden de slaapbank naar boven te brengen vanwege het gewicht, wat leidde tot frustratie bij de klant.

Mijn Klacht:

Ik had een bestelling geplaatst bij de Wehkamp en het duurde 3 weken voordat ik alles eindelijk in huis had.

De eerste fout lag bij dynalogic door een sorteer fout. Ik was hier woedend om omdat ik mensen heb ingehuurd om alles in elkaar te zetten maar goed wehkamp heeft mij hier netjes bij geholpen en had aangegeven dat dit niet meer voor komt.

Vervolgens een nieuwe afspraak ingepland en ja hoor komen ze maar 3 van de 6 dingen leveren waarvan het bed niet compleet was. De irritaties liepen uiteraard hoog op, want hiervoor heb ik vrij genomen een hele dag alweer en mensen die mij helpen ook!

Komen er twee Turkse jongens aan de deur die aangeven dat ze de slaapbank niet naar boven brengen want het is te zwaar?! Volgens mij staat er op mijn aankoop bon dat ze het neerzetten op de plek waar ik wil tenzij het niet kan vanwege een schuine trap of iets en dit was heel zeker niet het geval! Weer contact opgenomen met dynalogic en met wehkamp en hier is niks mee gedaan!

De heren spraken overigens Turks met elkaar en waren heel chaggerijnig en niet in werk kleding maar met een Moncler shirtje!

Derest van het verhaal zal ik u besparen en daar kunt u mij voor bellen op het nr 0640251093.

Ik heb net mijn telefoon rekening binnen gekregen en ik heb bijna 20 euro aan extra kosten door alle fouten die gemaakt zijn door jullie! Ook mijn werkdagen heb ik moeten opgeven en de mensen om me heen ook.

Graag zou ik willen weten wat jullie voor mij kunnen betekenen en vraag ik op zn minst of jullie mijn extra telefoonkosten willen vergoeden, want ik kon er uiteraard niks aan doen.

De gegevens van mijn bestelling zijn:

Sherida Ameerun
Lotusbloemweg 72
1338ZD Almere

En afleveradres is
Beneluxlaan 733
1363BJ Almere

Ik hoop heel erg dat jullie mij hiermee kunnen helpen.

Gewenste Oplossing:

Wanneer de extra gemaakte telefoon kosten vergoed worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dynalogic over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dynalogic in behandeling genomen

Bericht van Dynalogic

7 jaren geleden - Geachte klant, Gelieve ons hier te voorzien van een gehele klachtomschrijving daar deze afdeling niet telefonisch bereikbaar is. Tevens zouden we ook ter controle het track trace nummer van de order ontvangen. In afwachting van uw reactie. Met vriendelijke groet, Dynalogic Wecare-team.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dynalogic een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dynalogic

Heeft op 09 oktober 2018 om 10:01 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte klant,

Wij hebben na het eerdere bericht niets meer van u mogen vernemen. Wij gaan er dan ook van uit dat de klacht hiermee afgehandeld is.

Mochten er toch nog vragen of opmerkingen zijn, dan vernemen wij dit graag van u. Ook op een gesloten klacht is het mogelijk een reactie te plaatsen.

Met vriendelijke groet,

Dynafix WeCare-team.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM