Mijn Klacht:
Dit is (helaas) de tweede keer dat ik gezeur en gezeik heb met Dynasure en Dynalogic.
Daarom overweeg ik ook sterk om mijn verzekering stop te zetten. Liever mijn telefoon niet verzekerd dan dit gezeur!!
Op 31-8-2016 heb ik mijn Iphone 6 laten vallen. Op 2-09-2016 een schade claim ingediend. Deze werd snel in behandeling genomen en al snel was mijn telefoon opgehaald. Inderdaad binnen 2 dagen een bericht dat de claim was toegekend en ik heb een afspraak gemaakt voor vrijdag 9 september 2016 tussen 08:00-18:00.
Ik had duidelijk aangegeven dat het bedrijf blokker was en daarbij het adres van mijn werk ingevuld. Dit omdat ik op vrijdag 9 september van 09;00-18;00 aan het werk was.
Om 18:45 had ik nog steeds geen bezorger gezien. Ja, ik ben zelfs langer op mijn werk gebleven er voor. (en de winkel langer open gehouden dan nodig).
Ik belde naar Dynalogic. De dame aan de telefoon gaf mij het antwoord dat ik ‘de track en trace’ in de gaten moest houden. Dit vind ik een belachelijk antwoord zeker omdat het inmiddels 19:30 was en mijn telefoon er nog steeds niet was!!!!
Ik besloot om naar huis te gaan, zonder mobiel. Omdat vandaag mijn telefoon terug zou komen heb ik mijn leen-toestel terug gegeven en ben ik dus nu slecht bereikbaar. Wat geen probleem zou zijn als ik hem niet nodig had voor mijn werk.
Naar verwachting zou de bezorger er om 20:30 zijn. Toen ik om 20:30 op de track en trace keek zag ik tot mijn grote verbazing dat mijn transport was geannuleerd! Ik belde wéér naar Dynalogic. Zij kon mij geen antwoord geven over waar mijn telefoon is of wat er aan de hand is.
Zij kon mij zelfs geen antwoord geven op wanneer ik dan meer zou horen over wanneer ik mijn telefoon wél zou krijgen.
Ik ben echt ontzettend kwaad. Vooral over de slechte communicatie en de levering. Zij hadden mij al op de hoogte moeten stellen toen er bekend was dat de bezorger er later zou zijn als 18:00. En al helemaal toen bleek dat mijn telefoon kwijt was!!!!!
Gewenste Oplossing:
Ik verwacht dan ook minstens dat jullie met een passende oplossing komen. Want dit kan gewoon echt NIET!
Mochten jullie niet met een passende oplossing kunnen of willen komen voel ik mij genoodzaakt om een advocaat in de arm te nemen en aangifte te doen van diefstal.


