Klacht: afgescheept en nog steeds geen telefoon

Renate333 op 25 september 2013 over Dynalogic in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dynalogic has resolved this complaint
Klacht opgelost op 22 november 2013
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/mevrouw, Helaas hebben wij geen reactie meer mogen ontvangen omtrent deze klacht. Wij gaan er dan ook vanuit dat de klacht inmiddels is opgelost. Mocht dit niet het geval zijn, dan kunt u een e-mail sturen naar [email protected] met...

Bedrijf Dynalogic
Status Opgelost
Datum 25 september 2013

Na het beschadigen van zijn telefoon heeft de klager deze ter reparatie aangeboden via Dynalogic. Hoewel de ophaal- en reparatieprocedure aanvankelijk goed verliep, was de klager niet thuis voor de tweede afspraak vanwege een spoedgeval. Ondanks bevestigingen van Dynalogic over de levering, heeft de klager zijn telefoon niet ontvangen en ontving hij geen kaartje van de chauffeur.

Mijn Klacht:

2 weken geleden door eigen toedoen mijn telefoon beschadigd. Dit kon via de verzekering Interpolis opgelost worden. Hij zou opgehaald worden door Dynalogic. Dit is op dinsdag 2 weken terug keurig gebeurt. Ze hadden hem snel gerepareerd en ik zou hem een paar dagen later terug krijgen. Keurig een mail en sms maar helaas kwam er een spoedgeval tussendoor en moest ik met spoed weg dus was ik niet aanwezig. Eigen schuld dus. Netjes een kaartje in de bus en gelijk gebeld voor een nieuwe afspraak. Dit zou gisteren plaatsvinden. Wel keurig een mail en om 4 uur een sms dat ze rond 16.20 aanwezig zouden zijn. Ik zowat letterlijk voor de deur zitten wachten tot 18.00 maar geen telefoon. Gelijk gebeld en volgens hun zou de chauffeur geweest zijn en een kaartje door de bus hebben gedaan… Geen kaart en hoezo geweest?? ben elke sec thuis geweest! Mevrouw aan de lijn garandeerde me dat ik het toestel vandaag zou krijgen en zelfs zouden proberen tussen 8.00 en 12.00. om 7.00 mail gecheckt en geen mail. Gebeld om 8 uur en toen werd mij verteld dat er geen order is… aangezien een pakket maar 2 maal aangeboden mag worden. Zit je dan de tweede dag thuis te kijken. heb 3 maal een ander telefoonnummer gekregen welke ik maar moest bellen en niemand kon helpen… zelfs excuses kon er niet af. en de chauffeur van gisteren…?? ja inderdaad die had hoogstwaarschijnlijk geen briefjes meer gehad wat het antwoord van Meneer leidinggevende van transport. Ook was de mededeling dat ik een pakket bij de garagedeur had liggen en zij deze niet zo mee mogen nemen… en ze daarom weg zijn gegaan…. WELK PAKKET???? heb geen pakket bij de garagedeur liggen… WIL ALLEEN MIJN TELEFOON TERUG. Woest wordt je ervan. Zou vandaag door 3 mensen van dit bedrijf terug gebeld worden… en tot op heden nog niet gebeurt en is nu 18.00. Niemand kan me zeggen waar de telefoon uithangt en wanneer ik hem terug krijg. Drama

Gewenste Oplossing:

Telefoon met spoed terug en de vele belkosten vergoeden welke ik heb moeten maken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dynalogic

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dynalogic over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dynalogic nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dynalogic in behandeling genomen

Bericht van Dynalogic

12 jaren geleden - Om uw klacht te kunnen beoordelen ontvangen wij graag de volgende informatie van u: – Postcode – Ordernummer

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dynalogic een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dynalogic

Heeft op 22 november 2013 om 16:05 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/mevrouw,

Helaas hebben wij geen reactie meer mogen ontvangen omtrent deze klacht. Wij gaan er dan ook vanuit dat de klacht inmiddels is opgelost. Mocht dit niet het geval zijn, dan kunt u een e-mail sturen naar [email protected] met daarbij uiteraard de benodigde gegevens (postcode & ordernummer).

Met vriendelijke groet,
Dynalogic B.V.
Datum: 22-11-2013

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Source: ConsuWijzer / ACM