Mijn Klacht:
Vriezer besteld bij Art en Craft.
Op ochtend van afspraak levering ineens mail dat ik nieuwe afspraak moest maken. Gebeld, Let op 5 minuten in de wacht gestaan en gesprek duurde in totaal 17 minuten. 17 x 0.45 cent =7.65
Afspraak kon toen naar de avond tussen 18 en 22 uur. Om 22.45 nog niks.
Volgende dag weer gebeld. Weer voor 7 euro.
Ik was in het systeem blijven hangen.
Maar omdat het zaterdag was en niet zo druk zou mijn vriezer ’s middags wel komen. Zou om 12 uur teruggebeld worden. Om 12.45 zelf maar weer gebeld. Stond niks in systeem dus weer voor 8 euro aan de lijn gehangen. Met als antwoord nee word toch het maandag tussen 8 en 13 uur.
Ik ben dus 3 dagen op een vriezer aan het wachten .Ben 35 euro kwijt aan belkosten. En heb nog steeds niks .Als ik kan dit geweten had had ik hem ergens anders gekocht.
Maandag krijg ik veel diepvriesspullen geleverd die ik dus gedeeltelijk weg zal moeten gooien
Gewenste Oplossing:
Als ik de belkosten terug krijg en een kleine vergoeding voor mijn vrije dag die ik heb moeten nemen en een kleine vergoeding voor de spullen die in nu weg moet gooien


