Klacht: Nog geen geld terug

alkan_28 op 26 september 2013 over Dutchmoda in de categorie Mode

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Dutchmoda
Categorie Mode
Status Open
Datum 26 september 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Nadat ik op 22-10-2012 een bestelling heb geplaatst op dutch moda (zonder te onderzoeken op betrouwbaarheid) was ik in veronderstelling dat met ideal betaling de jas sneller geleverd zou worden. Echter heb ik tot op 13-11-2012 niks gehoord van mijn bestelling. Volgens de website was het jas op voorraad maar kreeg helemaal geen bericht dat de bestelling was verstuurd. Omdat ik het idee had dat ze niet het jas gingen leveren en het te lang duurde heb ik de order geannuleerd op 13-11-2012. Volgens de algemene voorwaarden artikel 11 lid 4 de betaling binnen 30 dagen terug storten. Echter heb ik tot op heden diverse personeelsleden van het bedrijf gesproken en te horen gekregen dat er sprake is van een nieuwe betaal systeem en achterstanden maar dat de betaling zo snel mogelijk betaald zal worden ! Tot op 26-9-2013 niks ontvangen. Ik wil nu mij klacht via jullie site kenbaar maken en hoop dat hier iets tegen gedaan wordt.

Gewenste Oplossing:

Retour geld van mijn bestelling en daarbij een jas erbij zodat ze maar eens het omgekeerde kunnen voelen !

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dutchmoda

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dutchmoda nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM